Wymagania sprzętowe gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ujawnione!

+
Co sądzicie? Wydaje się być opłacalny, wychodzi mi ok. 400 zł taniej niż za to samo w Komputroniku. Pewnie pełnego ultra nie uciągnie, ale chociaż w wysokich w FullHD sobie pogram. Warto?

Za 3500 można spokojnie złożyć w Morelach taki sam zestaw, ale z porządnym zasilaczem, obudową i płytą główną: http://www.morele.net/inventory/info/KfO2d/
Gdzieś w internetach możesz też znaleźć kody promocyjne na darmowe złożenie kompa i jego wysyłkę.
 
Ja mam i raczej sie nie obawiam, w najnowszych tytułach jest to kilka fps które i tak nadrobię 980Ti / 390X o ile w końcu się na nie doczekam.

No nie wiem. Jeśli brakuje Ci procka, to mocniejszą kartą nie nadrobisz żadnych efpeesów. Było to wielokrotnie wałkowane tu na forum i dziwię się, że Ci umknęło. Chyba, że karty brakuje Ci jeszcze bardziej - w takiej sytuacji zysk kilku klatek po zmianie grafiki jest jak najbardziej prawdopodobny.
 
zdaję sobie sprawę że to pytanie wystąpiło stokroć razy,trochę odpocząłem od tego forum,nie wiem jak szukać ? ale pytam czy jak kupie zestawik i5 4460 z kartą graficzną gtx 970 uciągnie to wysokich/amx detalach przy rozdzielczości 1920x1080 ? Oraz co najważniejsze czy przy graniu w wieśka ten procesor w duecie z tą kartą nie będzie się "dławił" ?
 
zdaję sobie sprawę że to pytanie wystąpiło stokroć razy,trochę odpocząłem od tego forum,nie wiem jak szukać ? ale pytam czy jak kupie zestawik i5 4460 z kartą graficzną gtx 970 uciągnie to wysokich/amx detalach przy rozdzielczości 1920x1080 ? Oraz co najważniejsze czy przy graniu w wieśka ten procesor w duecie z tą kartą nie będzie się "dławił" ?

Ultra 30 fps bez hairworks ale to tylko spekulacje żeby nie było
 
Top Bottom