Wiedźmin 2: Zabójcy Królów już dostępny w App Store!

+
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów już dostępny w App Store!



Gra Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw właśnie pojawiła się w sprzedaży w App Store. Użytkownicy komputerw Apple, mogą cieszyć się grą, w ktrej podejmowane wybory potrafią przesądzić losy nie tylko poszczeglnych jednostek, ale i całych krlestw. Jako Geralt z Rivii, gracz napotka podczas swojej wędrwki żądne krwi bestie, a także będzie musiał rozwikłać skrzętnie uknutą intrygę polityczną, w jednej z najlepiej wyglądających gier, jaka zawitała na komputery spod znaku jabłka.
Wiedźmin 2 to gra zrealizowana na najwyższym poziomie graficznym. W związku z tym wymaga sprzętu wysokiej jakości.Specjalnie w tym celu, przygotowaliśmy aplikację, za pomocą ktrej możecie sprawdzić wydajność Waszego sprzętu, zanim dokonacie zakupu. Aplikacja dostępna jest tutaj.
Zapraszamy rwnież do obejrzenia rewelacyjnego zwiastunu premierowego Wiedźmina 2 na komputery Mac.
 
Zwiastun świetny, ciary mnie przeszły.
Genialnie dobrano wypowiedzi z gry. I na szczęście po polsku :)
 
Po takim zwiastunie to bym się ani sekundy nie zastanawiał czy kupić. :) Aż mnie naszła ochota żeby kolejny raz przejść Wieśka, który to już będzie raz... Chyba 9 :D
 
Powiem szczerze... w początkowych sekundach zwiastun nie zachwyca, lecz nieco przed połową wszystko znowu gra. I jak to mówią "zwiastunów Wieśka nigdy za wiele" ;)...

P.S. Chyba z tym spoilerem z epilogu musimy się pogodzić .
 
Tylko czemu Triss pływa w ubraniu ;) Wiem, wiem.
W sumie jak ktoś nie grał to nie zwróci uwagi.
Trailery faktycznie Wiedźmin ma udane. Mimo powtarzających się w różnych kombinacjach tych samych scen nie nudzą.
 
Garram said:
Tylko czemu Triss pływa w ubraniu ;)/> Wiem, wiem.

To jest tak zwana "wersja ugrzeczniona".
Gdy pierwszy raz widziałem ten fragment na trailerze (a gry jeszcze nie miałem) myślałem, że w grze Triss ratuje się ucieczką z jakiegoś statku/pomostu :p .
 
MM360 said:
Zapraszamy również do obejrzenia rewelacyjnego zwiastunu premierowego Wiedźmina 2 na komputery Mac.

Tak jak mówiłem Ci w Warszawie, podoba mi się kierunek w którym poszedł CDRP - po napisie "wciągająca, nieliniowa fabuła" mamy scenkę rodzajową z Geraltem i Triss :D

To się musi sprzedać.
 
Ogólnie całkiem niezły trailer, ale... Moim zdaniem to co mówi Geralt czasami powinno być pokazane, w sensie, żeby było widoczne kto to mówi, albo jak Bonhart coś mówi, to jego twarz żeby była pokazane jak wypowiada te słowa.
No i błąd jest, a to moim zdaniem nie dopuszczalne... chyba, że na prawdę tak napisali, bez "z", a mianowicie:
"jedna najlepszych gier". No tak czy inaczej ja bym te "Z" dodał :p.
I o co chodzi, że Triss w ciuchach wskakuje do wody, a później pokazane jak jest goła, no w grze pamiętam, że goła wskakiwała do wody, a Geralt ku niezadowoleniu mojej koleżanki, w spodniach :p.
 
Xhuxixan said:
Ogólnie całkiem niezły trailer, ale... Moim zdaniem to co mówi Geralt czasami powinno być pokazane, w sensie, żeby było widoczne kto to mówi, albo jak Bonhart coś mówi, to jego twarz żeby była pokazane jak wypowiada te słowa.
Raczej Letho a nie Bonhart :p
 
Top Bottom