Jak zdobyć sefirę od raymonda ?

+
Jak zdobyć sefirę od raymonda ?

Mam problem bo ukończyłem już wszystkie zadania poboczne a z głównych zostały tylko Tajemnice wyzimy,Tajemnicza wieża i obeliski rozmawiałem ze wszystkimi enpecami którzy byli podejrzeni i nic a u raymonda mam do powiedzenia tylko bywaj oraz coś o jakimś twardzielu i nic nie mogę zrobić .
i zaraz po rozpoczęciu tego zadania ze zniknięciem na jakiś czas to ten dzieciak mi sięod razu pojawił
a kiedy raymond chciał 200 oreniaków to coś się zbugowało i nie mogłem mu dać kasy bo było tylko że cena śledztwa wzrosła dwukrotnie mam nadzieję że nie będę musiał wczytywać od początku aktu
 
Last edited:
Sefirę od Raymonda zdobywasz po usunięciu (jakkolwiek by to brzmiało) Baraniny. Geralt mówi o planie złapania Javeda, ten daje mu sefirę i udaje się pod wieże na bagnach.
Może nie masz 200 orenów?
 
orenów mam coś ok 4k a byłem u baraniny mówie że rozpracowałem javeda i że to raymond i że kazał go zabić baranina mówi że pozostanie w ukryciu a gralt że porozmawia z kalksteinem a u kalksteina nie ma żadnych opcji oprucz handlu odpoczynku a z rozmów to tylko bywaj oraz jak dostać się na bagna
 
orenów mam coś ok 4k a byłem u baraniny mówie że rozpracowałem javeda i że to raymond i że kazał go zabić baranina mówi że pozostanie w ukryciu a gralt że porozmawia z kalksteinem a u kalksteina nie ma żadnych opcji oprucz handlu odpoczynku a z rozmów to tylko bywaj oraz jak dostać się na bagna

Dostań się na cmentarz i przeszukaj kryptę (łącznie z pomieszczeniem za ścianą do rozwalenia Aardem), znajdziesz tam coś ciekawego co powinno ruszyć ci questa do przodu, po tym jak to zrobisz udaj się z powrotem do Raymonda i powiedz mu, że rozpracowałeś śledztwo.
Też kiedyś zablokowało mnie w tym momencie, i to kopnęło fabułę do przodu.
 
Dobra, skoro odkryłeś, że Raymond to Javed i nie ma żadnych opcji dialogowych to idź porozmawiać z Raymondem. Skoro gadałeś z nim że rozpracowałeś Javeda to powinna być ta opcja.
 
W taki razie jak rozpracowałeś Javeda? Przecież najpierw trzeba go rozpracować, aby powiedzieć, Baraninie żeby się ukrył bo znasz prawdziwą tożsamość Raymonda. A żeby rozpracować Raymonda to są 2 opcje: cmentarz i sekcja.
 
zrobiłem wszystkie zadania podejrzany ... ,potem znalazłem ciało raymonda a potem anatomie zbrodni z wynikiem javed
 
Właśnie, jak wyżej napisałeś, żę powiedziałeś już Baraninie żeby się ukrył, to idź teraz do Raymonda i powiedz mu, że "sprzątnąłeś Baraninę", spróbuj jeszcze raz.
 
Wydaje mi się, że po tym Raymond powinien pójść sam na bagna. Może się zabugował - spróbuj się tam udać i zobacz czy stoi pod wieżą.
 
Raymond sam na bagna nie pójdzie.

Pójdzie w tym sensie, że nie trzeba go prowadzić za rączkę. :D
Też mi coś nie pasuje w Kolegi opowieści i sam jestem ciekaw zapisu. Zapewne coś pominął, a zastanawia mnie ten tekst o twardzielu. O co konkretnie kaman? ;)
 
Ale kolego, nie mam zamiaru się domyślać jakiej opcji dialogowej nie masz... Mógłbyś z łaski swojej trochę sprecyzować swój post.
Tak jak mówiłem: jak znasz prawdziwą osobowość Raymonda to idziesz do niego. On mówi aby sprzątnąć baranine. Gadasz z baranina, mówisz aby nie wychodził z domu. Wracasz do Raymonda i mówisz o planie, coś pominąłem?
 
Top Bottom