Poradniki Cosplayowe - Triss

+

Guest 2686910

Guest
Jeżeli to rzeczywiście jest render, to śmiech na sali.
To ze strony tytułowej (które potem powtarza się przez cały poradnik)? Jeśli to nie jest render, to jestem pod wrażeniem. Naprawdę.
@mitek24 Ktoś narzeka? Zastanawiam się.
 
Czyżby teraz miało być kilkanaście stron narzekania i domysłów czy to render?;) ciągle coś komuś się nie podoba no ale to my Polacy;)
Jak coś nie gra, to narzekać trzeba.
Szczególnie, że nie ma się czym jarać, jeśli to rzeczywiście jest render.
 
Ale powiedź mi co ci nie pasuje w poradniku Triss ? masz jakąś pewność , że to render?
A czytałeś mój pierwszy post w tym temacie?
Masz jakąś pewność, że to nie jest render? Wskaż mi co na to wskazuje, to pogadamy.
 
To jest model wyjęty prosto z gry. Żaden render:)

No i cacy.
Jest kapitalnie w takim razie.

Teraz tylko pytanie, czy resztę poradników rzeczywiście dostaniemy "zaraz potem", jak pan Marcin mówił, czy jednak znów będziemy czekać.
 
Podoba mi się. Tylko mam dziwne wrażenie, że usta Triss ma jakieś takie mniej trissowate :p I te włosy dziwne, ale ogólnie świetna jest.

Czas zmienić tego babsztyla - Yennefer...
 
Widać sporą różnice między tym poradnikiem a poprzednimi. Na tamtych postacie są bardziej statyczne. Tris, tutaj nie jest ustawiona przodem, jak na fotki do paszportu, czy kryminału :p Wygląda to o wiele lepiej.
Niestety nie mogę przez to powiedzieć, że Yenn mnie bardziej oczarowała, choć wierzę, że i tak to zrobi i nie będzie wątpliwości która z czarodziejek jest lepsza :D
 
Ciekawostka - moja mama, zerknąwszy mi przez ramię, stwierdziła, że bardzo podobają jej się buty Triss. ;)
 
Bardzo fajna Triss, warta czekania tydzień dłużej. Jest kilka szczegółów które bym zmienił, typu ściemnił kolor włosów czy zakrył dekolt ale wiem że REDzi mają własny pomysł na Triss a ja się już właściwie do REDowej Triss przyzwyczaiłem i akceptuje ją taką jaka jest :p
 
Na łopatkach z głupim uśmiechem na twarzy. Całkowicie kupiony tym modelem, jest przecudny, ta faktura materiałów, szczególiki. Cudo, BioWare właśnie popuścił. Nawet mi nie przeszkadza ten carrot red, bo do kasztanowego mu całkiem niedaleko.

Yennefer v2 REDzi, czekamy na coś godnego Was, bo że potraficie robić modele prawie 1:1 rzeczywiste, to właśnie dziś potwierdziliście.

Jasna cholercia, przepiękna...
 
Poza tym warto zauważyć jak dobrze ten model wygląda w porównaniu z poprzednimi. Chyba pare bajerów zostało powłączanych w grze, optymalizacja więc chyba idzie sprawnie. Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć grę na nowym buildzie, albo chociaż poprzednie cosplaye :) .

Podoba mi się bardziej niż na SoD trailerze, także gratuluje REDzi kapitalna robota.
 
Ukradłem z intera :)

 
Model świetny, podobnie jak Ciri. Yen wygląda przy nich jak z gry MMO sprzed 10 lat.
Marcin czekamy na wersję V2 poradnika z Yen.
 
Top Bottom