Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Screeny dawać mi tu :p

A proszę bardzo :p




Mi przypadła do gustu ta ostatnia, czyli Skórzany Pancerz Kota. Specjalnie poświęciłem na nią 1000 orenów :stuart:
 
Ja w wyniku jakiegoś błędu dostałem tysiaka ot tak. I to po wydaniu 750 na coś innego.

Heh, ja też :D Miałem już prawie 1800 orenów, zanim zagrałem pierwszy raz on-line z innymi graczami :D A stoczyłem jedynie kilka-kilkanaście walk treningowych, i to off-line :p Ale to już moje, wydałem, nie oddam! :stuart:


W ogóle teraz zobaczyłem, że nie na siebie jestem zalogowany.
Nick zupełnie inny. Poziom czwarty też nie wiadomo skąd - skoro zagrałem może ze dwa razy.
Dodam, że nikomu na swoim telefonie grać nie dawałem.

Także jest zabawnie.
LOL xD
 
Last edited:
Heh, ja też :D Miałem już prawie 1800 orenów, zanim zagrałem pierwszy raz on-line z innymi graczami :D A stoczyłem jedynie kilka-kilkanaście walk treningowych :p Ale to już moje, wydałem, nie oddam! :stuart:

W ogóle teraz zobaczyłem, że nie na siebie jestem zalogowany.
Nick zupełnie inny. Poziom czwarty też nie wiadomo skąd - skoro zagrałem może ze dwa razy.
Dodam, że nikomu na swoim telefonie grać nie dawałem.

Także jest zabawnie.
 
Oddajcie te bugi bo tyle się nawygrywałem już a kasy ni ma...
Stwierdzam jedynie, że kasy za wygrane za mało, a Geralt za mocny, triple z małą pomocą drużyny lecą aż miło. :p
 
A proszę bardzo :p




Mi przypadła do gustu ta ostatnia, czyli Skórzany Pancerz Kota. Specjalnie poświęciłem na nią 1000 orenów :stuart:

Ogólnie wszystkie wydają mi się za grube nieco, ale może na ostatni etap wiedźmińskich trójkowych by się nadawały.
 
Coś jest nie tak z twarzą Geralta. Na tym nowym gameplay można go zobaczyć zarówno z brodą jak i bez niej . Z brodą jeszcze jakoś wygląda, ale bez to już nie jest ten wiedźmin którego pamiętamy z dwójki. Taka okrągła, jakaś spuchnięta.
 
Top Bottom