Batman Arkham

+
Zwiastun z Jasonem.


Mam nadzieję że to jednak będzie dostępne dla wszystkich, a nie tylko dla kupujących w Gamestopie, bo wygląda świetnie.

---------- Zaktualizowano 16:16 ----------

Aktualizacja, dodatek będzie dostępny w Polsce pod warunkiem, że zamówimy grę przed premierą w Saturnie lub Media Markcie. Informacja z facebooka Cenegi.
 
Komuś się tu w pupalu czasem nie poprzewracało, przepustka sezonowa w cenie normalnej gry? Przepustka, która dodaje jedną mini kampanię, kilka nowych misji i wyzwań oraz skórki dla postaci?

http://muve.pl/digital/dlc-dodatki/batman-arkham-knight-season-pass-pc-digital/93440#video-z-gry

Już się nażreć nie mogą, koniec jest bliski.

 
Mam nadzieję że to jednak będzie dostępne dla wszystkich, a nie tylko dla kupujących w Gamestopie, bo wygląda świetnie.

---------- Zaktualizowano 16:16 ----------

Aktualizacja, dodatek będzie dostępny w Polsce pod warunkiem, że zamówimy grę przed premierą w Saturnie lub Media Markcie. Informacja z facebooka Cenegi.

Ja na preorder na pewno się nie zdecyduję, więc niestety na razie będę musiał obejść się smakiem :(.

Kusi, ale chyba się wstrzymam i raczej wyłowię kod z kart na Allegro (albo poczekam na GOTY).

No mnie też bardzo kusi, ale Wiedźmin mi wystarczy jeszcze na długo, więc najbardziej prawdopodobna wersja dla mnie to GOTY jednak.
 
Muve coraz bardziej leci po bandzie, a kiedyś lubiłem ten sklep. Ostatecznie zamówiłem Arkham Knighta w Saturnie, nie dość że dostanę dodatek z Red Hoodem to jeszcze zapłacę 20 zł mniej niż w oficjalnym sklepie Cenegi. To samo było z GTA V, wszędzie normalna cena, a u nich 180 zł... Kiedyś mieli fajne ceny co w połączeniu z darmową wysyłką tworzyło naprawdę niezłą ofertę, a teraz co gra to drożej.
 
Pytanie do wiedzących:
Bo ten... na stimie w library czeka Myszoptica od nvidii. Czy jest jakiś predownload przewidziany?
 
Gamespot dał 7/10.

Generalnie gra jest bardzo dobra, ale nie tak dobra jak City i Asylum z recenzji wynika, że seria zaczęła zjadać własny ogon. Dobrze, że to zwieńczenie serii. Na pewno zagram.
 
Ja się właśnie bałem tego tankmobila (no i bezsensownego dual play), ale w życiu bym się nie spodziewał, że tytułowy badguy to nudna wydmuszka. Do tej pory Rockstedy dawało radę z kreowaniem postaci.
 
Kwestia gustu. Im być może nie przypadła postać AK, a cała reszta może być zdania, że to świetny czarny charakter. ;)
Ja wierzę, że jednak go nie spłycili, a przy tym zaskoczą tożsamością jegomościa (chociaż raczej będzie to ten, którego wielu się spodziewa).

Abstrahując od tego, ogólnie w recenzjach przeważają zdania, że fabuła jest bardzo dobra, co mnie cieszy, no i jest niby parę fajnych twistów. Oby do wtorku. Gra już czeka na pobranie w Steamie.
 
Last edited:
W dobrym momencie wychodzi ten Batman gdy ktos skonczył grac w Wiedzmina i czeka na dodanie NG+ bo bedzie mozna zabic nude. Fajnie, ze wprowadzili mozliwosc jazdy batmobilem, zawsze to jakas odmiana w serii. Ale znowu według recenzji z konsoli spierniczyli troche postac Nighta tylko czy warto wierzyc w recenzje, ktore nawet do W3 sie doczepiły. Na szczescie sami ocenimy juz we wtorek (mam nadzieje, ze dojdzie do mnie zgodnie z planem)
 
Można już wstępnie pobierać ponad 33GB, miałem czekać na promocje ale jednak skusiłem się na edycje premium za ~147zł, zważywszy iż w polskich sklepach trzeba za to dać blisko 300zł
:wat:
 
Premium to wersja z przepustką sezonową? A cena faktycznie jest przegięta, już pisałem jakiś czas temu, że na Muve chcą drugie tyle co za grę...
 
Batman wylądował właśnie na dysku :D Oby do jura ... a potem cierpliwie czekać, aż wszystkie dodatki stanieją :p Mam nadzieję, że będzie można osobno dokupić Harley i Red Hooda.
 
Top Bottom