E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Swoją drogą to podzamcze robi wrażenie.. chociaż może troszke tam zbyt czysto i sterylnie... A dobrze wychwyciłem że bedzie można kupować nielegalną kontrabande typu miecze, zbroje itp na targu rybnym, w momencie jak się sypnie groszem?
 
Jedyne co mogę napisać to to, że dzisiejszy gameplay z IGN, mimo, iż krótki wgniata w fotel. Świetnie zaprojektowane miasto, zadbano o najdrobniejsze detale (Redzi pod tym względem mogą równać się z Rockstarem, co jest chyba największym komplementem), no i jest ŻYWY ŚWIAT! To coś czego w wielu erpegach mi bardzo brakuje. Bez żyjącego świata, traci on na wiarygodności i klimacie, co w erpegach nie jest najlepsze. Tutaj jest on wykonany doskonale: wielu ludzi, każdy coś robi. JEST! Doczekałem się gry, która pod tym względem przebija Gothiki! Może trudno w to uwierzyć, ale w żadnym erpegu do tej pory nie wykonano tego lepiej, chociaż oba Wiedźminy deptały już po piętach. Tutaj dzięki otwartości świata Redzi mogli wykonać to jeszcze lepiej.
Brak doczytywania przy wejściu do gospody (w W2 mimo wszystko mieliśmy zaciemnienie ekranu albo korytarz), czy jakichś przycinek podczas przemierzania miasta. Aż się boję zapytać na jakim potworze to hulało.
Szacunek dla Redów, że stworzyli takie CUDO! Zostawili w tyle, daleko za sobą inne studia tworzące erpegi. A Bethesda? Może się schować do kupy kompostu i przykryć ze wstydu! Niech się patrzą i uczą, a gdy wyciągną konsekwencje z tej lekcji to będzie to z korzyścią dla wszystkich graczy.
Jeśli chodzi o Dijkstrę to wygląda bardzo dobrze. No, może zmieniłbym mu nos na bardziej prosiakowaty. Jednak pierwsze co mi przyszło na myśl to to, że wygląda jak wieprz :p Mimo, iż ubrany jest na bogato to pierwsze co można o nim pomyśleć to to, że wygląda jak jakiś zbir albo wieśniak :) Dokładnie tak było w książkach! Ten kto projektował jego twarz wywiązał się z pracy perfekcyjnie!
 
Last edited:
Póki nie otrzymamy nieskompresowanej wersji, to nie ma co siać zamętu. Pożyjemy, zobaczymy, zanalizujemy będąc pewnym co do jakości materiału.

Dijkstra wygląda naprawdę nietuzinkowo i charakterystycznie, wygląd odzwierciedla jego charakter - świetna robota.
Tylko jedno mnie nie pokoi, że większość nosi jakieś nakrycia głowy, a może w Novigradzie po prostu gorąco jak u nas i chronią sobie łepetyny.:p
 
Last edited:
Nie wiem czy dobrze widziałem, ale chyba mamy jednocześnie kwitnące wiśnie i słoneczniki. Chyba Redzi za dużo czasu spędzają w pracy... Panowie wyjdźcie czasem na powietrze i popatrzcie jak przyroda wygląda w rzeczywistości.
 
Dziwny zbieg okoliczności, że akurat miał obawę, czy nie ukradną konia, a potem bum i nie ma xD
Mam nadzieję, że nie zniknął, tylko gdzieś pojechał i mam nadzieję, że to wina, że koń nie był własny (jak w Skyrimie - też cudze konie uciekały). A jeśli to był błąd no to porażka po całości. Po 1st misja z gryfem poszła na marne, po drugie jeśli w koniu można trzymać ekwipunek - to też przepadł... Przez błąd gry.
 
Co wy z tym koniem? Koń pewnie był w pakiecie z gryfem, a redańskie służby nie będą głowy targać po mieście. Ogólnie koń to najmniejszy problem. Niech sobie znika i pojawia się na gwizdek niczym w AC czy RDR.
 
To jeszcze dodam ten sam link, tylko od razu od prezentacji Wiedźmina:
http://www.youtube.com/watch?v=1Ap0mgnakO8&feature=share&t=5h6m18s
można oglądać w 1080 ;)

EDYTA: sorry, zapomniałem, że tam ciągle dochodzi materiał, trzeba przewinąć i tak...
O jaaa, dopiero teraz zobaczyłem to w porządnej jakości, grafika piękna. Twarze Dijkstry i Geralta są niesamowite ;o Wygląda na to że grający w grę sam się zdziwił jak nie zastał konia(ta chwila bezruchu po wyjściu z karczmy) :D
 
Już teraz w tym momencie można powiedzieć, że Skyrim pod względem "żyjącego świata" czy graficznie, czy też klimatycznie wygląda na tle nowego wieśka jak bardzo ubogi krewny. Dijkstra, po co wrócił, dobre pytanie. Jest powiedziane, że ma potężnego kogoś nad sobą. Ciekawe któż to : d
 
Pewnie już ktoś to zauważył, ale no moje kaprawe ucho grajek (grajka?) siedzący na murku, gra tą samą melodię co Iorweth, podczas pierwszego spotkania :)
 
Nie wiem czy dobrze widziałem, ale chyba mamy jednocześnie kwitnące wiśnie i słoneczniki.
Ty tak na serio? Skąd wiesz jaki klimat jest w Novigradzie albo, że były to wiśnie a nie inne drzewo owocowe? Zresztą czepiać się takich pierdół... Grunt, że kwitnące drzewa i słoneczniki wyglądają bardzo ładnie i robią klimat. Aż mi zapachniało latem gdy je zobaczyłem.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom