E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Grafika chyba przeszła downgrade oraz paskudne oświetlenie. Nad twarzami trzeba popracować. Mimika słaba. Chyba że to wszystko wina tak bardzo gównianej jakości streama. Dajcie go w nieskompresowanej jakości.

Film robi masakrujace wrażenie ale nie ma sensu się czepiać szczegółów bo ich nie widać w tak słabej jakości
Takie moje zdanie
 
Po rozmowie z Dijkstrą zadanie zmieniło się na "The Ladies of the wood". Czyżby brokilion albo chociaż driady?
 

Guest 2686910

Guest
Ale Dijkstra to faktycznie ma chamską paszczę. Pojechali po całości biednemu Sigismundowi.
 
Nie wiem czy zwróciliście uwagę, że wigor będzie spadać podczas sprintu i prawdopodobnie nie będzie można rzucić znaku. Widać to zaraz po tym jak Geralt wychodzi z karczmy i wybiega z miasta. ;)
 
Novigrad robi mega wrażenie, ta wielkość mnie przeraża :)
Aż boję się myśleć ile czasu zajmie dokładna eksploracja, sieka z mózgu by zapamiętać cały rozkład miasta.
 
Btw. coś cicho tutaj...
Forum włączyło mechanizmy obronne przed przegrzaniem.
Zniknięcie konia w kontraście do zapewnień, że możemy go zostawić gdzie chcemy wyszło dość komicznie :)
I biedny Geralt musiał włączyć turbo żeby zdążyć na mostek widokowy ;)
 
Przez moment myślałem, że po prostu zabrał go ten gość od koni co był obok, ale jednak nie. Jeśli to był błąd gry... no to trochę słabo :|
Na górze jest napis "work in progress", także ten. Na pewno ten teges z koniem poprawią.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom