E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Konia ukradli, a prowadzący sie pytał czy nie ukradną trofeum jak Geralt je tak zostawia na zewnątrz hah :) Wy Novigrad Novigrad, a dla mnie obrzeza miasta wyglądają równie świetnie. Te słoneczniki, młyn...
 
Konia ukradli, a prowadzący sie pytał czy nie ukradną trofeum jak Geralt je tak zostawia na zewnątrz hah :) Wy Novigrad Novigrad, a dla mnie obrzeza miasta wyglądają równie świetnie. Te słoneczniki, młyn...

No właśnie trochę mnie to zastanawia co się stało z tym koniem... I trofeum...
 
Masakra, przez 20 min chyba nie mogłem wejść na forum.Co do gameplaya świetny, aż chcę się grać, no i Dijkstra..ciekawe co z tym koniem :> kurde dla wiedźmina 3 to kupie nowego kompa ;d
 
Dijkstra
Jak dla mnie (w mojej wyobraźni) wyglądać mniej więcej tak
http://img89.imageshack.us/img89/1423/diikstrafilipps2copyr.jpg
Powinien być jeszcze trochę większej tuszy. Duży , łysy człowiek o spokojnym, troch "bardziej" tępym wyglądzie ;)

Yennefer
Poza tematem, ale właśnie znalazłem = tak tak właśnie powinna wyglądać, to nie jest najprzyjemniejsza osoba "w królestwie" ;) aż ciarki przechodzą :]
http://imagizer.imageshack.us/a/img716/705/gvka.png

Gameplay - bardzo fajny = i pokazał co nieco ale za razem nie za dużo :D
Bardzo bym chciał może na Sony to pokazą, a mianowicie gameplay w całośic = Polowanie na gryfa + Novigrad = w jednym, z płynnym przejsciem :D

Co do koni.
Jak dla mnie chociaż jedna z misji pobocznych powinna polegać na odnalezieniu złodzieji :D i pożądnym ich ukaraniu, chyba, że na końcu czeka by piękna kobieta... z informacjami :D
 
Swoją drogą, jeśli Sigismund wrócił to może Isengrim też? :p Choć teraz to by było trochę bez sensu skoro Iorweth był na nim wzorowany :hmmm:
 
Czy ja widziałem niziołków? Bardzo mi się podobało to jak wyglądał ten dialog z Dijkstrą(!!). A Novigrad rzeczywiście wydaje się sporym miastem, mam niedosyt po tym gameplayu :p Tylko szkoda, że podświetlane są kwestie które uruchamiają questy albo dotyczą linii fabularnej.
 
Grafika chyba przeszła downgrade oraz paskudne oświetlenie. Nad twarzami trzeba popracować. Mimika słaba. Chyba że to wszystko wina tak bardzo gównianej jakości streama. Dajcie go w nieskompresowanej jakości.
 
HuntMocy said:
Swoją drogą, jeśli Sigismund wrócił to może Isengrim też? :p Choć teraz to by było trochę bez sensu skoro Iorweth był na nim wzorowany :hmmm:
Skoro Iorweth ma się ponownie pojawić, to może panowie elfy powrócą w duecie :huh:
 
Tutaj by się przydał Jaskier, zdenerwowana kobieta i słoiki z powidłem śliwkowym :D

Ja wtedy poproszę ogóreczki, smalczyk i pajdę chleba, Ewentualnie coś do tego. Jeśli to za wiele, to wezmę to coś, tylko nie wiem czy Geralt po tym będzie coś pamiętać ;D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom