Community News 4/2013: Daj, ać ja przetłumaczę, a ty poczytaj

+
Świetnie się czyta, wersja facebookowa świetna, a komeNtarz Smikiego o niziołkach, oj "śmiechłem na głos". :D
 
Spoko, aczkolwiek co do mojej fbkowej wersji wypowiedzi - zdecydowanie na wyrost. Podobno REDzi dążą do perfekcji, więc im więcej błędów się zauważy, tym lepszy będzie Wiedźmin 3. Ale z tą linią horyzontu teraz nawet sam się uśmiechnąłem ;]
 
Hehe no niestety - 9k postów. Mario blado wyglądasz ze swoimi 4 tysiącami. Niemniej nie łam się, kupuj nową pancerną klawiaturę i trzymam kciuki byś Ketha przegonił jeszcze w 2014 roku;)

@down
O faktycznie, und ładnie ciśnie xD Vatt`ghern za to cieniutko.
 
Oszusty, Keth nie jest największym spamerem w Grupie Trzymającej Władzę.

http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/members/page__sort_key__members_display_name__sort_order__asc__max_results__20__sort_key__posts__sort_order__desc
 
A mnie ciekawi, kto moderuje ów spamerski Eden, określany jako "podforum moderatorskie Kaer Morhen"? Przecież gdyby każdy moderator miał tam swoje uprawnienia, mógłby usuwać wszystkie następne posty pojawiające się w "Kto napisze ostatniego posta, ten wygrywa!", tym samym pozostając nieustającym liderem :p
 
O cholera, jestem w pierwszej dziesiątce :D


SMiki, ja tam moderuje. W końcu Keth to moje multikonto :p Ale już kiedyś o tym pisałem :D
 
SMiki55 said:
A mnie ciekawi, kto moderuje ów spamerski Eden, określany jako "podforum moderatorskie Kaer Morhen"? Przecież gdyby każdy moderator miał tam swoje uprawnienia, mógłby usuwać wszystkie następne posty pojawiające się w "Kto napisze ostatniego posta, ten wygrywa!", tym samym pozostając nieustającym liderem :p
Po co usuwać? Zabawniej jest cały czas dopisywać nowe przecież.
 

Guest 3669645

Guest
Dobre, uśmiałem się :D

"Mało słowiańskie oświetlenie" xD
 
Top Bottom