Komiks Wiedźmin Dom ze Szkła już w sprzedaży!

+
Ciekaw jestem co mówił Sapkowski na Polconie jako honorowy członek jury cosplayowego, gdzie był i brodaty Geralt i białowłosa Ciri
Pewnie nic nie mówił, on przecież usilnie twierdzi, że nigdy sobie postaci nie wizualizuje, że to tylko literki złożone do kupy. Wiele było pytań do niego jak sobie wyobraża postaci z własnych książek i odpowiedź była zawsze ta sama. W jury pewnie docenił pracę, ale wątpie żeby piał z zachwytu, to nie ten typ człowieka:p
Mnie bolą białe włosy Ciri w większości cosplayów i artów
A to z kolei o dziwo mnie nie razi. Chcieli jakoś połączyć Geralta i Ciri no to zrobili im jednakowe włosy. Bardziej mnie boli szarowłosy Geralt, niz białowłosa Ciri:p
 
Będą Liscie Dzieci


Mamy już nawet pierwszy prototyp okładki (obecnie z jednym dzieckiem ale za to z dużą ilością liści ) ;) ...


 
Czemu przy "Dzieci lisicy" widnieje tom 2 ?

Mam nadzieję, że tyczy się to potraktowania komiksu jako kontynuacji "Domu ze Szkła", a nie pierwszego i drugiego tomu "Dzieci lisicy".
 
Pewnie jeszcze nie wszyscy wiedzą ale dzień przed premierą "Dzieci Lisicy" będzie miała premierę jeszcze jedna ciekawa pozycja związana z Wiedźminem. Mianowicie pojawi sie kolekcjonerskie wydanie komiksów rysowanych przez Bogusława Polcha. Wszystkie w jednym tomie. Stron jest 312 więc będzie co czytać. Na okładce oczywiście Geralt z wąsami na czole :rofl:

Nie mogę się już doczekać 17 i 18 listopada.

http://www.proszynski.pl/Wiedzmin__Wydanie_kolekcjonerskie-p-33643-1-30-.html
 
Mam to w tych dwóch tomach w twardej okładce. Fryzura Gerwanta wybitnie mi w tych komiksach nie podchodzi (te cholerne wąsy) :p
 
@ChrisHofek

Wiemy, wiemy...

Należy nadmienić, że obecna "cena promocyjna" (preorderowa?) wynosi 66,50 zł. Za te pieniądze z wąsatym Geraltem chętnie się przywitam.
 
Przepraszam bardzo, nie napisałem nic o zawartości :)
Jest wybór między okładkami więc wybieram tą która mi się bardziej podoba.
 
Tyle, że u Pruszyńskiego mogę sobie odebrać bezpośrednio od nich - niwelują koszty transportu :) .
 
Top Bottom