Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
A ja zadam prośbę w sprawie strony głównej, przydało bo się coś więcej napisać o pierwszej części gry, a nie tylko belki z patchami.
 
Jak mama Undomiel prosiła otworzyłem temat w którym będziemy podrzucać ciekawe propozycje zmian i ulepszeń.

Poza zabrać się za wsparcie w dopieszczaniu naszego domu.

1. Wywalić emotikony. Są brzydkie i brzydkie i mówiłem już, że brzydkie?
2. Zmienić system orenów
3. Przydałby się jakiś link na głównej do nowych odpowiedzi w tematach.

Jak coś jeszcze zauważę napiszę.


Scaliłam z istniejącym wątkiem, mój drogi :)
Und
 
Nie działa wyświetlanie kto napisał ostatniego posta.
Przydałoby się dodać godzinę ostatniego psota w temacie.
 
Wallace said:
Jak mama Undomiel prosiła otworzyłem temat w którym będziemy podrzucać ciekawe propozycje zmian i ulepszeń.

Poza zabrać się za wsparcie w dopieszczaniu naszego domu.

1. Wywalić emotikony. Są brzydkie i brzydkie i mówiłem już, że brzydkie?
2. Zmienić system orenów
3. Przydałby się jakiś link na głównej do nowych odpowiedzi w tematach.

Jak coś jeszcze zauważę napiszę.
Jeśli chodzi o emotki to w opcjach edycji posta można je wyłączyć i włączyć w zależności od preferencji użytkownika moim zdanie to jest dobre rozwiązanie. Oto dowód :D :)
 
Und, wiem, że był już podobny temat, ale mam takie dziwne przeczucie, że fala bugów zatopi wszelakie propozycje, dlatego chciałem, żeby był jeden temat ściśle do bugów, a jeden do propozycji ;)
 
@Wallace - niby racja, ale mam wrażenie, że i teraz i tak będzie pisanie wszędzie wszystkiego, jak leci... więc niech będzie zbiorczy o forum, póki się rozszalali fani trochę nie uspokoją i nie zaczną pisać postów z rozmysłem ;)
 
Mi wyskakuje taki komunikat wraz z oknem logowania : Witryna http://en.testwitcher.com.pl żąda podania nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny: "Restricted Files". Firefox, ostro zasyfiony, no ale może ktoś też ma takiego buga (?)

Przydałby się tez jakiś logiczniejszy podział podforum odnośnie W2. Dodanie dyskusji ogólnej w tym dziale, bo szukanie dyskusji odnośnie czegoś ciągnącego się przez całą grę w działach dotyczących poszczególnych aktów jest niewygodne. Aha i usunięcie podforum o epilogu, bo taki w W2 de facto nie istnieje ;)
 
Według mnie system przechodzenia do ostatniej strony w temacie bezpośrednio z jakiegoś działu (no wiecie, te cyferki obok tematu), mógłby być troszkę bardziej czytelniejszy (większy?), bo trzeba dobrze celować żeby kliknąć w to co się chce :)

I pytanko jeszcze: Można przejeść do ostatniego nieprzeczytanego posta w danym temacie bezpośrednio z jakiegoś działu ? Bo wiem że w poprzednim forum takie cuś było i choć nie zawsze działało to trochę ułatwiało życie :)
 
tomsk2 said:
I pytanko jeszcze: Można przejeść do ostatniego nieprzeczytanego posta w danym temacie bezpośrednio z jakiegoś działu ? Bo wiem że w poprzednim forum takie cuś było i choć nie zawsze działało to trochę ułatwiało życie :)
Na chwilę obecną niestety takiej funkcjonalności brak. Ale można się spodziewać, że w przyszłości się pojawi.
 
Bawiłem się wyszukiwarką. Tak jakby działa :). Obok znalezionych przez wyszukiwarkę tamatów jest coś takiego małego jak "podgląd tematu" Gdy się na to kliknie pojawia się okienko z podglądem postu. Ale w tym podglądzie mamy czarną czcionkę na niemal czarnym tle.. Do poprawki kolor czcionki.
 
 
W miejscu brzmiącym lekko z angielska - "My conversations" (w wiadomościach) nakładają mi się linijki tekstu.
Generalnie wolałbym lepszą polonizację ;)
 
ser-ek said:
A mi zjadło jakieś 42 oreny... I ucina sygnaturki dość mocno.


Sygnaturki będzie ucinać bo jest wprowadzony limit, bodajże 90 pikseli wysokości jeśli dobrze pamiętam.

Pracujemy nad orenami.
 
Ok, dzięki.

I jeszcze jedno: Nie da się połączyć postów pisanych sprzed startu forum na tym disqus z tymi z konta po tym samym emailu?
 
Dajcie możliwość zmiany nicku tak jak na poprzednim forum bo mam nick którego nie używałem od bardzo dawna

No i Psyhe miał 11 orenów a Gregmastergruda ma 0

Znaczy spoko by było bo pewnie jesteście zajęci
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom