Start z dobrej pozycji — nowa aktualizacja do gwinta już dostępna!

+
Reunion33 twórcy udzielają się tam gdzie jest najwięcej ludzi. Tu regularnie wypowiada się ich kilkanaście, a w porywach kilkadziesiąt stąd też pewnie niewiele odpowiedzi.

Savro528 pytania do twórców to głównie spam. Współczuję każdemu kto musiałby się przez to przebijać.
 
MajekX;n8253640 said:
Savro528 pytania do twórców to głównie spam. Współczuję każdemu kto musiałby się przez to przebijać.

No i co w związku z tym, że spam. Skoro nikomu nie chce się nawet tam zajrzeć, a jak już to zrobi, to odpowie na wybrane pytanie czy 2, olewając pozostałe 50, to niech ten temat usuną. W sumie forum też mogą usunąć, skoro mają je gdzieś.
 
Savro528 czemu mają usuwać cokolwiek skoro ludzie tu dyskutują? Sam przecież tu siedzisz, skoro to nie ma sensu to nie wiem po co marnujesz czas.

A wracając jeszcze do spamu w tematach to mam wrażenie, że forum dużo traci przez to że zamiast wielu małych tematów (pytanie --> 2-3 odpowiedzi --> zamknięty), mamy kilka "molochów", w których temat główny bardzo często zmienia się przynajmniej kilkukrotnie. Przychodzi nowy gracz, chce podyskutować o na przykład talii ST a tu na dzień dobry wita go jeden 13 stronicowy temat zbiorczy, w którym najpierw musi się odnaleźć (chociażby po to żeby nie napisał czegoś co znajduje się stronę wcześniej). Do tego często trudno jest odnaleźć interesującą nas informację (nawet jeżeli wiemy w jakim wątku się znajduje).
W pytaniach do twórców 90% contentu to pytania z cyklu "nie umiem google'a", "nie do końca rozumiem jak działa dana karta więc stwierdzę że jest słaba/op i zażądam jej zmiany" i "odpowiedź na pytanie znajduje się odpowiednio 2, 3 oraz 5 stron niżej ale zanim przeczytam wątek to zadam je jeszcze raz". Faktycznie szkoda, że z tych 10% również mało który doczekuje się odpowiedzi i nie zamierzam w tym temacie bronić twórców, bo rzeczywiście skoro taki temat już jest to ktoś mógłby co kilka dni coś w nim zamieścić. Twierdzę tylko, konieczność przedzierania się przez ten cały spam wcale nie pomaga.
 
Jeśli jest spam to gdzie są moderatorzy ? Jestem pewien że w tym spamie są też uczciwe pytania do twórców.
 
MajekX;n8253860 said:
W pytaniach do twórców 90% contentu to pytania z cyklu "nie umiem google'a", "nie do końca rozumiem jak działa dana karta więc stwierdzę że jest słaba/op i zażądam jej zmiany" i "odpowiedź na pytanie znajduje się odpowiednio 2, 3 oraz 5 stron niżej ale zanim przeczytam wątek to zadam je jeszcze raz".
W ktorymś momencie zastanawiałam się, czy nie powinny być poprzyklejane tematy typu "Działanie karty: JANEK". (nie wiem, ile razy widziałam pytanie "Jak to się stało, że rywal zagrał dwa razy tę samą złotą kartę / zagrał kartę, której nie miał prawa mieć w talii?" - zarówno w Pytaniach do twórców jak i w wątkach o bugach)
 
Aurelinus;n8244530 said:
Wszystkie gry karciane są do siebie podobne, nie inaczej będzie z Gwintem, prędzej czy później. Nawet 100000 fanboyów (a będzie o to bardzo trudno) nie zrobi tej grze pieniędzy i gra będzie musiała uśmiechać się do przeciętnego gracza, chyba, że celem Gwinta w ogóle nie jest karcianka (co jest bardzo prawdopodobne, że to ma być tylko oboczna część pakietu), tylko te misje fabularne, które mają być maszynką do robienia kasy. Ale słaba albo zbyt trudna karcianka sama w sobie klienta nie przyprowadzi.

Czasem warto zachować umiar i nie bawić się w fanboya... Marka Wiedźmin i CDPR ma jeszcze lata pracy, by choć zbliżyć się do Blizzarda, bo w jego każdą grę gra co najmniej 10 mln ludzi, a Wiedźmin 3 - jako jedyny z tworów CDPR - zakręcił się ok. 4 mln. Powtórzenie tego sukcesu przez taką karciankę jak ta będzie bardzo trudne, żeby nie powiedzieć niewykonalne.

Tak, i oczywiście kupiło ją 100% 18latków i starszych. Jak mówiłem, zachowaj proporcje. PEGI to nie nakaz, to sugestia. Poza tym dostała go nie z powodu wybitnego osiągniecia artystycznego, tylko z powodu wulgarności i golizny. So, WTF?

Jak widać po ostatnim patchu tak zrobili, tylko czytają i interpretują to inaczej niż sobie zamarzyłeś i... całe szczęście. Na doradcę ds. robienia pieniędzy w firmie to bym cię nie wziął.

Masz co najmniej dziwną manierę naginania cudzych postów do swojej potrzeby wypisania się na forum. Jesteś przy tym strasznie infantylny używając np. pojęcia marzenia w kontekście gier. Dorośnij. Dorośli ludzi wobec gier mają co najwyżej oczekiwania. Tak jest w moim przypadku i wielu innych graczy w Gwinta. Trafiłem tu z racji zainteresowań światem wiedźmińskim i jeśli Gwint nie będzie trzymał tej konwencji, to przestanę się nim zajmować. Proste.
A to Twoje "... i całe szczęście", to niby co ma znaczyć? Nie możesz się doczekać kiedy Trololo zostanie upodobniony do niejakiego Justina B.? To może być niedoczekanie Twoje :).
Daruj sobie też teksty typu "doradca w Twojej firmie". Śmiech dla Płotki obnoszenie się z czymś takim. I trzymając się końskiej konwencji Ci tu odpowiem - daj se siana :).

 
Strzezymir;n8256200 said:
Daruj sobie też teksty typu "doradca w Twojej firmie". Śmiech dla Płotki obnoszenie się z czymś takim. I trzymając się końskiej konwencji Ci tu odpowiem - daj se siana
Nie widzę powodów, kompromitujesz się, to nie pozostaje nic tylko się ponabijać. A czepianie się słówek pokroju "zamarzyłeś" - użytego specjalnie i dla podkreślenia tego, jak bardzo mylisz rzeczywistość i fakty z twoim mniemaniem, to jest raczej dowód braku dorosłości, czego osiągnięcia kiedyś gorąco ci życzę. Dzieci zawsze się zdradzają tym, że wszędzie dookoła widzą dzieci, tak jak trolle widzą trolli.
 
Last edited:
Chciałabym w tym miejscu przypomnieć, że wzajemne ataki, docinki, zaczepki i niesympatyczne wypowiedzi są na forum bardzo niemile widziane. I stosownie karane.
Jeśli nie zakończycie dyskusji w tym miejscu, posypią się ostrzeżenia.
EOT proszę.
 
Dobra, przeszła mi ochota na ta gre. To jaki shit teraz zrobili to masakra, przed tym patchem bylo znacznie lepiej, szkoda ze juz sie nie da grac na starym patchu < przynajmniej ja nie moge >, moze wroce do Was jak wyjdzie latka cofajaca ten syf :S Sorki, ale szczerze ....
 
Czy undomiel9 wyraziła się niejasno?

Post poleciał, poleci każdy następny nie na temat, a nadgorliwi i nadpobudliwi zostaną stosownie ukarani.
 
MajekX;n8194320 said:
erf potworów... gra na pochłanianie ( ekkima, vran, katakan itd ) straciła sens przez nerf nekkerów, gra pogodynką również znerfiona(duch lasu, pogoda) dwa najsensowniejsze buildy potworów można teraz wyrzucić do kosza, karta Ragh nar Roog bezużyteczna,Scoia'tael znerfione ( rozumiem że nerf się należał ale nie taki ), Dowódca Radowid totalnie bezużyteczny, tak jak i inne złote karty które zadawały obrażenia, można wymieniać dalej, pasek czasu do końca tury - nieczytelny, łatwy do przeoczenia, najgorszy patch od wejścia gwinta, nie wiem zmieniła się osoba zarządzająca ? Wybaczcie zawsze chwaliłem CD Projekt, ale tym razem zapytam jak można wypuścić taki...
 
To i dorzucę swoją opinię na temat aktualizacji. Widzę tu kilka problemów. Po pierwsze Duch Lasu jest teraz kartą bezużyteczną. Rozumiem że chodziło o zmniejszenie roli pogody ale teraz ta karta jest fatalna. Na każdą linię jest karta ktyóra daje efekt pogody więc nie rozumiem dlaczego usunięto tylko mgłę z Ducha Lasy. Caranthir i Baba Wodna się trzymają twardo. Po 2 nie bardzo rozumien zmiany Rag nah Rok (wybaczcie złą pisownie). Po pierwsze uważam, że powinna być karta która przywołuje efekt całej pogody a po następne jak sama nazwa karty wskazuje efekt powinien być miażdżący. W końcu to koniec wszystkiego. A tu wychodzi że ta karta czasami zmienia wynik o 2 punkty. Może by tak zmienić nazwę. Kolejną dziwną zmianą są Grom i Jad Mantikory. Jako, że buffowały lub nerfowały tylko dany typ jednostek miało to jeszcze jakiś sens. Tzn. jad np działał na całe stado , całą jednostkę cały odział (mam nadzieję że wiecie o co chodzi=]) tak teraz może działac na kilka różnych jednostek co moim zdaniem straciło troszkę sensu. Natomiast na plus uważam zmianę brzasku, że usuwa całą pogodę.
 
Patch jest nierówny, ale na pewno oberwało się w nim słusznie i Radowidowi, i Henseltowi, i Haraldowi, i potworom i trochę wiewiórkom (tyle, że tym jednorzędowym, pułapki mają się świetnie, aż nazbyt). Ale nie jest prawdą, że którykolwiek build przestał być grywalny, marudzą ci, którzy na nich dostawali zbyt łatwe zwycięstwa, teraz muszą na nie bardziej zapracować. Pożeranie dalej jest popularne, tak samo Henselt czy Harald, a doszedł jeszcze Foltest. Jest czym grać, tylko nie ma już tak łatwo, jak niektórym to przychodziło.
Zmiana RNR to jedna z tych bezsensownych, a wszystkie karty typu "uderz 10 razy" wyglądają śmiesznie, ale ogólnie nie potrzeba wielu zmian, by to uporządkować.
 
Ja tam czekam juz na kolejny patch. Wbilem 4600 mmr nilfgaardem po czym kolejne gry to juz praktycznie w 80% broken ST, pisalem juz w innym temacie dlaczego ten deck nie jest tylko op, a broken :) Niestety nie da sie na to wygrac jesli przeciwnik nie popelni jakichs ogromnych bledow, wiec ja sobie odpuszczam Gwenta poki co. Wyglada na to, ze nie bedzie hotfixa przed kolejnym wiekszym patchem, wiec szkoda nerwow obecnie na granie rankingow na wysokim poziomie mmr
 
DzyntaMokry;n8309970 said:
szkoda nerwow obecnie na granie rankingow na wysokim poziomie mmr
Zawsze było szkoda, bo od początku rządzą tam wszystkie OP decki jakie rodzą się z każdym kolejnym patchem. Ale na potyczkach da się grać, tam ludzie nadal próbują grać czymś swoim, nie tylko zerżniętymi, przegiętymi deckami.
 
Aurelinus;n8310180 said:
Zawsze było szkoda, bo od początku rządzą tam wszystkie OP decki jakie rodzą się z każdym kolejnym patchem. Ale na potyczkach da się grać, tam ludzie nadal próbują grać czymś swoim, nie tylko zerżniętymi, przegiętymi deckami.

Co wy macie na tym forum z cytowaniem malego fragmentu wycietego z kontekstu calosci wypowiedzi... Szkoda nerwow, bo na obecne ST nie ma po prostu zadnej kontry w grze (poza samym ST, zabawne). W poprzednim patchu jeszcze mozna bylo sobie wypracowac przewage kart na te najbardziej popularne nekkery i dworfy po czym skontrowac je bomba dwimerytowa/pogoda/igni/cokolwiek, a na zbuffowana pulapke, ktora odpala sie po spasowaniu nie zrobisz nic + do tego dragoni to najlepsza brazowa karta w grze, no i wraz z umiejetnoscia pasywna frakcji ST czyni to wszystko broken deckiem, na ktory nic nie zrobisz
 
Top Bottom