Start z dobrej pozycji — nowa aktualizacja do gwinta już dostępna!

+
DzyntaMokry;n8310380 said:
na obecne ST nie ma po prostu zadnej kontry w grze (poza samym ST, zabawne). W poprzednim patchu jeszcze mozna bylo sobie wypracowac przewage kart na te najbardziej popularne nekkery i dworfy po czym skontrowac je bomba dwimerytowa/pogoda/igni/cokolwiek, a na zbuffowana pulapke, ktora odpala sie po spasowaniu nie zrobisz nic + do tego dragoni to najlepsza brazowa karta w grze, no i wraz z umiejetnoscia pasywna frakcji ST czyni to wszystko broken deckiem, na ktory nic nie zrobisz

Być może Dragoni powinni dawać +3, a nie 4, fakt, wtedy łączna ich wartość to 8 co miałoby sens, ale ogólnie, ten deck jest spokojnie do przejścia. Grając Potworami zdecydowanie częściej z nim wygrywam, niż przegrywam, dużo trudniejszym jest już walka z Henseltem na maszynach. I spokojnie da się wypracować kilka dobrych odpowiedzi na obecne ST, ale wiadomo, że nieraz to kwestia szczęścia, bo z pułapkami nieraz się wyczuje, co przeciwnik kładzie, a czasem nie.
 
DzyntaMokry;n8310380 said:
Co wy macie na tym forum z cytowaniem malego fragmentu wycietego z kontekstu calosci wypowiedzi...
A po co cytować całość, skoro chcesz się odnieść tylko do tej części? Poza tym, że posty rosną do półstronicowych monologów, nic nie wynika z cytowania całości. To, że komuś wydaje się, że specjalnie się "wyrywa" fragment by coś przekręcić (pozdrawiam trolli i poszukiwaczy sensacji :)), nie znaczy, że tak jest. W tym konkretnym wypadku tylko uzupełniłem twoją wypowiedź i dodałem swoje przemyślenie, nie ma nad czym dywagować.
Bardzo dobrze, że oszczędza się cytaty, bo jak ktoś chce, może sobie oryginalną wypowiedź sam przeczytać i uzupełnić wiedzę, jeśli uważa, ze cytat jest złośliwie cięty. Ale jak można odnieść wrażenie, dla niektórych to zbyt dużo roboty (zbyt trudne?), lepiej od razu snuć teorie spiskowe. Nie wiem, gdzie niektórzy tutejsi bywalcy się udzielali, ale na większości forum zachęca się jednoznacznie do cięcia cytatów "bo posty puchną" (cytat z dawnego forum CDProjekt).
 
Wie ktoś jak naprawić spowolnione dzwieki ? Czy to zostało wprowadzone z nowym patchem ?
Chodzi o to ze kazdy dzwiek jest spowolniony jakby 2-3 razy, tak jakby slow-motion :s Irytuje niesamowicie.
 
Top Bottom