Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ja pamiętam, że zamówiłem tylko edycję premium W2 (to był błąd), potem kupiłem edycję rozszerzoną i popiersie Geralta z allegro ;)
 
Mam nadzieję, że "trójka" będzie tak dopracowana, że nie będzie wymagane pobieranie kilku GB patchy i wydawanie ER. Swoją drogą ciekawi mnie kiedy zostanie pokazana mapa świata.
 
Swoją drogą ciekawi mnie kiedy zostanie pokazana mapa świata.
no nie wiem, w moim odczuciu pokazanie mapy to takie pseudo spoiler. Takich rzeczy to ja sie chce dowiedziec z gry a nie screena. Ale jak kto woli.

Samo przemieszczanie sie w W3 bedzie fajniejsze niz jakikolwiek quest z poprzednich czesci :)
 
Pokazanie mapy mogłoby zepsuć efekt odkrywania świata samemu, chociaż z drugiej strony chciałbym zobaczyć (pewnie nie tylko ja) jakie tereny będzie pokrywać mapa w Wiedźminie 3.
 
No teraz przynajmniej wiadomo, że premiery prędko nie będzie. W przeciągu pół roku mają dopiero ją ogłosić. Widać, że się nie spieszą, a ogłoszenie pewnie będzie z kilku miesięcznym wyprzedzeniem, więc obstawiam jesień.
 

Guest 3669645

Guest
W przeciągu 5* miesięcy, bo już jeden prawie minął :p Marzec - kwiecień i mamy datę premiery. I pre-order. I gameplay (niah niah)

I nie chcę wam psuć pięknych wspomnień, ale pamiętajcie, że jak dostaniecie Wiedźmina 3 w swoje łapy, zainstalujecie go, odpalicie, to od tej chwili pozostanie już tylko te kilkadziesiąt / stokilkadziesiąt godzin i to będzie koniec... Koniec historii Geralta :D

To tak na ochłodę, żeby wam się mniej niecierpliwiło xD
 
Ale będzie to epicki koniec, który zapamiętamy na długo i często będziemy do niego wracać :) Seria stanie się kultowa, jak Gothic. I niema co się smucić redzi nie powiedzieli że więcej gier w tym uniwersum nie będzie, powiedzieli że już nigdy nie wcielimy się w Geralta.
 
Wiedźmina 3 będzie można przechodzić zapewne kilka w kompletnie inny sposób np. inaczej rozwiązując zadania. W dodatku była mowa, że niektóre decyzje będą otwierać różne ścieżki fabularne, więc nowy Wiedźmin raczej nie znudzi się po pierwszym przejściu gry (mam taką nadzieję).
 
A Ci, których nie będzie stać na sprzęt mogący odpalić W3 to sobie poczekają jeszcze rok lub 2 latka. Nie ma czym się martwić
 
Tak swoją drogą są jakieś oficjalne informacje na temat konferencji REDów w 2014? Wiem że miała być zeszłego roku 10 października ale nie odbyła się chyba.
 
Niesamowicie podjarałem się czeskim Kingdom Come: Deliverance i ich nawet wsparłem. Podoba mi się ich strategia wypuszczania materiałów. Wiadomo, dodają je żeby zainteresować potencjalnych klientów oraz fundatorów. Tylko, że KC nawet nie jest w pre-alphie, a już w tym momencie wypłynęło więcej video (gameplay) oraz innych "za kulis" niż od "Czerwonych" w przypadku W3. Napatoczyła mi się myśl, że REDzi boją się pokazywać ich RPGa. Minął rok od zapowiedzi, a tu bieda. Ktoś zaraz napisze, że chcę zobaczyć wszystko przed premierą. Słaby argument. Po prostu chce wiedzieć na co wydaje pieniądze. W ostatnich dniach dopadły nas newsy o ukończonej ścieżce fabularnej i dokonywaniu szlifów oraz optymalizowaniu W3. To chyba powoli wychodzą z alphy. Tymczasem rzucają 3 screenami. Dajcie 15. Jeszcze ta nieszczęsna konferencja na WIOSNĘ. Pewnie bym dostał multum minusów za tego posta, ale apeluję: REDzi ruszcie się!
 
Spokojnie, premiera dopiero za ponad pół roku (obstawiam październik - listopad), więc do tego czasu będziesz wiedział na co wydajesz pieniądze. Jeszcze nawet nie wystartowały pre-ordery. Po prostu Redzi nie mogą wystrzelać się ze wszystkich materiałów na pół roku przed premierą. Będą wypuszczać je stopniowo by podsycać zainteresowanie tytułem. Pewnie zobaczymy gameplay jeszcze na wiosnę i od tego czasu ruszy machina marketingowa, że do czasu premiery pewnie każdy będzie miał dość Wiedźmina ;P
Taka jest taktyka Rockstara (choć oni jeszcze mniej informacji podają na temat swoich gier), a przysłowie mówi, że jeśli się uczyć to od najlepszych :cheers:
 
Viking, p. Iwiński w jakimś wywiadze tłumaczył że nie ma nowych materiałów, bo nie chcą tracić czasu który w tym czasie poświęcają na grę. Mówił że przygotowanie takiego filmiku to sporo roboty, i troche osób zaangażowanych. Mnie ta wypowiedź usatysfakcjonowała. Jeżeli wysyp materiałów ma się później przełożyć na odleglejszy czas wypuszczenia gry, czy też produkt z większą ilością bugów, to niech jest jak jest :). Jestem przekonany że kampania wkońcu ruszy z kopyta.
 
Top Bottom