Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ja obstawiam 14 październik akurat sam środeczek i to wtorek a w Europie chyba wtedy są przeważnie premiery :hatsoff:
 
A nie w USA czasem tak jest że gry wychodzą we wtorki?

Właśnie. Wydaję mi się, że w Europie premiery są przeważnie w piątki, ale mogę się mylić. Z resztą takie gdybanie nic nie da, Redzi wypuszczą Wiedźmina 3 wtedy kiedy uznają to za stosowne.
 
Mam nadzieję, że nie trzeba będzie czekać na Edycję Rozszerzoną by móc cieszyć się w pełni skończoną grą, a nie jak to było w zabójcach, że intro i outro oraz przerywniki filmowe pomiędzy aktami były dodane dopiero w rozszerzeniu. Ale REDzi i tak postąpili wobec nas w porządku bo nie musieliśmy ani grosza wydać na uzupełniające patche i dlc.
 
Myślę że za duża odpowiedzialność i presja jest na CDPR żeby wypuścić zabugowaną czy nie kompletną grą. Wystarczy przeglądnąć internety żeby widzieć jaki hype i nadzieje są na ten tytuł, w dodatku budowane również przez samych REDów którzy mówią o prawdziwej rewolucji w gatunku. Dodając do tego fakt że wciąż jest mnóstwo czasu do premiery plus że podobno prace skupiają się już tylko właśnie na poprawkach, łataniu dziur czy optymalizacji to można mieć dobre przeczucia :).
 
Wiedźmin 3 to już 3 duża gra. REDzi nabrali doświadczenia i wiedzą co się ludziom podoba, a co nie, dlatego twierdzę że dostaniemy wszystko to, co przyjęło się w poprzednich częściach.
 
A ja się wcale REDom nie dziwie, że tak mało pokazują, bo jak czytam komentarze pokroju "Skyrim jest lepszy bo ma milion modów, lepszą historię, i bethesda zrobiła dużo więcej gier, a CDPR żeruje na popularności Sapka, oraz promują się że to polska gra i dlatego jest dobra...", itp. to nie wiem czy turlać się ze śmiechu, czy co... Już się doczekać nie mogę gdy REDzi puszczą dopracowany gameplay i... I sami sobie dopowiedzcie :p
 

Guest 3669645

Guest
REDzi zdają się mieć aż nadto kasy i czasu, by wydać grę w jak najlepszej jakości. Oczywiście nie wątpię, że bez bugów się nie obejdzie, ale liczę na to, że nie będą dawały o sobie znać tak bardzo jak te z W1 i W2 przy premierze. Skoro REDzi wydają kasę na takie pierdoły jak CGI trailer z gamescomu (a jeszcze będą mieć intro CGI) to widać że raczej niczego im nie brak i oszczędzanie nie jest konieczne, tak jak to było przy okazji Wiedźmina 2 :D

BTW. Skoro ogłoszenie daty premiery niebawem, to można wznowić zakłady :D Ja nadal obstawiam 21 listopada.

Kto trafi z dokładnością do 15 dni, ten dostaje 200 piesełcoinów.
 
A propos Skyrima to już zapominają wspomnieć, że skyrim to najbardziej zabugowana gra z jaką miałem styczność. Ma tyle bugów, że do tej pory niektóre misje są niegrywalne;)
 
BTW. Skoro ogłoszenie daty premiery niebawem, to można wznowić zakłady :D Ja nadal obstawiam 21 listopada.
.

Ty obstawiasz 21 listopada a ja 28 listopada a co bedzie jak sie razem zmieścimy w 15 dniach dzielimy się 50/50. Ciekawe czy juz PI dłubie przy Intro do 3ciej części skoro kiling monsters robili 6 miesięcy ?
 

Guest 3669645

Guest
Każdy dostanie swoje 200 piesełcoinów :D

Z całą pewnością już intro robią. REDzi będą chcieli zapewne mieć je co najmniej na miesiąc przed premierą, by je pokazać w sieci i wykorzystać jako materiał promocyjny. No i intro to intro, będzie dość długie, KM trwał 2 minuty, te może trwać ze dwa razy więcej. Więc wiadomo :p
 
Mnie bardzo ciekawi, co pokażą w tym nowym intro. Może Geralta przemierzającego rzeki i góry w kierunku obszarów, które już będziemy eksplorować. Do tego Wiedźmin mógłby komentować taką a nie inną sytuację w której się na przykład znajduje albo przyglądać się losowym zdarzeniom, które akurat się pojawiają na jego drodze (coś w stylu tej wieśniaczki z Killing Monsters). Takie intro by mi się bardzo podobało i mogłoby być naprawdę DŁUGIE.. W sumie po części przypominało by to też "52 i pół" (taki Geralt snujący opowieść, jaki to ten świat zły, jak słabo jest opłacany wiedźmin itp) :rambo:
 
Kiedy ja mówię o Skyrimie z wgranymi wszystkimi patchami, fixami i modami "naprawiającymi" grę. Więc o graniu w nie spatchowaną wersję nawet nie będę wspominał.

Ja bym tak nie przesadzał. Skyrim po premierze był faktycznie mocno zabugowany, ale teraz w niego da się w miarę normalnie grać.

Mnie bardzo ciekawi, co pokażą w tym nowym intro. Może Geralta przemierzającego rzeki i góry w kierunku obszarów, które już będziemy eksplorować. Do tego Wiedźmin mógłby komentować taką a nie inną sytuację w której się na przykład znajduje albo przyglądać się losowym zdarzeniom, które akurat się pojawiają na jego drodze (coś w stylu tej wieśniaczki z Killing Monsters). Takie intro by mi się bardzo podobało i mogłoby być naprawdę DŁUGIE.. W sumie po części przypominało by to też "52 i pół" (taki Geralt snujący opowieść, jaki to ten świat zły, jak słabo jest opłacany wiedźmin itp) :rambo:

Najważniejsze w intro jest by nie było długie, ale za to treściwe i jak najlepiej oddające klimat gry. Ufam, że Redzi zgodnie z tradycją stworzą genialne intro - nie jest to w każdym razie rzecz, o którą bym się martwił.
 
Last edited:
Top Bottom