Wiedźmin 3 - grafika

+
Macie zamiar mnie obrażać za wyrażanie swojego zdania? Jesteście naprawdę żałośni ludzie. Jeśli ktoś nie wychwala waszej cudownej gry z klapkami na oczach to jest gorszy.
 
Wystarczy. Przenieście się na PW z docinaniem sobie nawzajem albo najlepiej skończcie w ogóle.

Ed:
Poleciało kilka postów, dzięki którym:
@GosuPl otrzymujesz bana na 7 dni. Koniec docinków oznacza koniec docinków. Ostatnio sobie grabisz, więc nie ma taryfy ulgowej.
@Zawiszay też nie mogłeś się powstrzymać od odbicia piłeczki. Ponadto wbrew temu co twierdzisz, Twoje posty obrażały innych użytkowników. W związku z tym dostajesz warna.
 
Last edited:
Nie rozumiem, jak można krytykować informację, gdy nie wie się czy są prawdziwe, czy nie? Takie rzeczy można krytykować dopiero po weryfikacji.
 
Nie rozumiem, jak można krytykować informację, gdy nie wie się czy są prawdziwe, czy nie? Takie rzeczy można krytykować dopiero po weryfikacji.
Tym samym tropem nie wiesz też jak można wychwalać informacje, które są niepotwierdzone? Wiec może twoim tokiem myślenia w ogóle o nich mamy nie rozmawiać?
 
Tym samym tropem nie wiesz też jak można wychwalać informacje, które są niepotwierdzone? Wiec może twoim tokiem myślenia w ogóle o nich mamy nie rozmawiać?

Ale cieszyć się z czegoś, nie znaczy to wychwalać... Jeśli twórcy mówią że coś dodali, to wydaje mi się że lepiej się cieszyć, a wszelkie pretensje że jednak tego nie dodali można mieć tylko po premierze, gdy wie się o tym na pewno.
Innymi słowy, możemy głównie opierać się na słowach REDów, bo jednak dopóki nie zagramy nie będziemy wiedzieli czy coś jest pewne czy nie, nawet jeśli widzieliśmy to na gemeplayu, więc co, do premiery mamy płakać że REDzi tylko mówią?
 
Ale cieszyć się z czegoś, nie znaczy to wychwalać... Jeśli twórcy mówią że coś dodali, to wydaje mi się że lepiej się cieszyć, a wszelkie pretensje że jednak tego nie dodali można mieć tylko po premierze, gdy wie się o tym na pewno.
Innymi słowy, możemy głównie opierać się na słowach REDów, bo jednak dopóki nie zagramy nie będziemy wiedzieli czy coś jest pewne czy nie, nawet jeśli widzieliśmy to na gemeplayu, więc co, do premiery mamy płakać że REDzi tylko mówią?

Redzi tylko mówią. Nie można brać tego na poważnie. Cieszyć można się po premierze gry kiedy wszystko o czym mówili okazało się prawdą. Przed premierą są tylko przypuszczenia, obiecanki i domysły, które trzeba przesiać przez wielkie sito. To właśnie je krytykuje i o nich mówię. Mówię o tym, że nie można się cieszyć jak głupi do sera o każdej wzmiance "bo redzi mówili". Ja po prostu nie chcę się rozczarować i lepiej mieć po prostu racje po premierze lub cieszyć się, że gra jednak okazała się lepsza niż się przypuszczało.
 
Redzi tylko mówią. Nie można brać tego na poważnie. Cieszyć można się po premierze gry kiedy wszystko o czym mówili okazało się prawdą. Przed premierą są tylko przypuszczenia, obiecanki i domysły, które trzeba przesiać przez wielkie sito. To właśnie je krytykuje i o nich mówię. Mówię o tym, że nie można się cieszyć jak głupi do sera o każdej wzmiance "bo redzi mówili". Ja po prostu nie chcę się rozczarować i lepiej mieć po prostu racje po premierze lub cieszyć się, że gra jednak okazała się lepsza niż się przypuszczało.

A może jednak daj każdemu przyjmować te informacje w taki sposób, w jaki sobie zażyczy, zamiast wieszać czarne chmury nad produkcją i niwelować czyjś entuzjazm.
 
Podsumowując temat o grafice - gra jest bardzo ładna ale może być lepiej (na przykład w kwestii cieni i tekstur) :hatsoff:
 
Nie chciałem szkodzić odżywającej (miałem nadzieję) dyskusji, ale jak widzę bez nowego posta się nie obejdzie.

Poleciały kary za kontynuowanie wzajemnych docinków. Posty są na bieżąco kasowane. Nie przeginajcie.
 
Rozpętałem lekki shitstorm tu i uwidzie widze. Już wiem czego grze brakuje na obecnym etapie 37 min gameplayu, cieni z daleka ich wgl nie ma dlatego reszta strasznie odstaje , pojawiają się dopiero gdy geralt jest bardzo blisko.Dziwiło mnie czemu gameplay z lasu w nocy wyglądał o wiele lepiej niż zwiedzanie nowigradu. W lesie jest dużo więcej cieni niż w nowigradzie, wiadomo textury też są do poprawy
, i Geralt wygląda mega odpicowanie w stosunku do innych npc(tych mniej ważnych i pobocznych) wyglądają przy nim jak z innej gry , ale jakoś to musi być. Żeby nie było z mojej strony bo popsztykałem się już tutaj z ludźmi o ten downgrade, uważam że, gra jest świetna i jeżeli będzie wyglądać jak z "miecz przeznaczenia" to niebo, a jeżeli tak jak teraz to też jest super ale jest różnica. Niektóre rzeczy strasznie kują w oczy gdyż nie są na równym poziomie.
 
Last edited:
[...] Już wiem czego grze brakuje na obecnym etapie 37 min gameplayu, cieni z daleka ich wgl nie ma dlatego reszta strasznie odstaje , pojawiają się dopiero gdy geralt jest bardzo blisko. [...]
Kiedyś pisałem, że te NPCe to wampiry (jak wszyscy wiemy - wampiry nie rzucają cienia), ale nie! Cienie nie mają głów, znaczy to, że są to pół-wampiry, pół-ludzie... Właśnie odkryłem Novigradzkie Stowarzyszenie Pół-Wampirów ! :victory:
:troll:
 
Podsumowując temat o grafice - gra jest bardzo ładna ale może być lepiej (na przykład w kwestii cieni i tekstur) :hatsoff:
Jeszcze tak jak wspominałem woda, ten element pewnie też zadowoliłby się z paru ulepszeń ; )

Co do wątku... Gdyby grafika nie miała znaczenia, temat ten nie miałby w chwili obecnej prawie 100 stron. Redzi obiecują next-gen, więc nie dziwcie się, że ludzie patrzą na szczegóły. To właśnie w nich tkwi przysłowiowy diabeł. Jest jeszcze parę rzeczy, które można poprawić. Dodatkowo, jeżeli gra wyglądała moim zdaniem lepiej na wcześniejszych materiałach, to nie miejsce do nas pretensji, że o tym dyskutujemy. Czym my tutaj zawiniliśmy? Nie mam zamiaru być świadkiem kolejnych Oglądających_Psów, gdzie pod względem graficznym był ogromny zawód. Wiem, że gra będzie ładna i dlatego mam zamiar o tej "ładności" dyskutować, a także ją tutaj krytykować.
 
@mejku co do WD to wytłumaczyli to tym ze jak zaczęli robić grę i jak ją pokazali na e3 2012, nie mieli pojęcia jeszcze jakie spec będą miały nowe konsole i dlatego obawiali się że to co wtedy mieli nie pójdzie wgl na konsolach i zrobili profilaktyczny downgrade. Z redami w tym wypadku tak nie będzie od początku wiedzieli raczej co i jak będzie z nowymi konsolkami, a 2 sprawa PC dla redów jest priorytetem nie ważne jakie konsole by nie były :)
 
Apropo grafiki... Totalnie z nudów i totalnie prowizorycznie (ze względu na brak odpowiednich materiałów) wykonałem swoją wersję okładki... Co myślicie?
Hmm... Jest lepsza niż oryginalna okładka, która nie oszukujmy się - tylnej części ciała nie urywa.Brawo.Choć ja bym usunął Ciri i Eredina.
-----------
@Skyhawk Nie ma za co.Ta okładka jest naprawdę zacna.
 
Last edited:
No właśnie zastanawiałem się czy ich tam upychać czy nie, pomyślałem, że zrobię wersję "na bogato", wielkie dzięki za opinię. ;)
 
hmmmmm
woda, otoczenie, trawa, wygląda ognia, iskierek, palącego się przeciwnika, odbicia ognia na wodzie, na trawie i otoczeniu, zapadający zmrok - dlaczego tego zabrakło na nowym gameplay'u?

 
hmmmmm
woda, otoczenie, trawa, wygląda ognia, iskierek, palącego się przeciwnika, odbicia ognia na wodzie, na trawie i otoczeniu, zapadający zmrok - dlaczego tego zabrakło na nowym gameplay'u?

Hmm.. wydaje mi się, że woda, trawa, otoczenie, wygląd ognia i "zapadający zmrok" były na gameplay'u :)
 
@Kuboniusz No bo na gameplayu to wygląda gorzej. Temu się nie da zaprzeczyć. Nie wiem czy jest sens to porównywać w ogóle (ostatni gameplaye vs. starsze screeny).
Mnie bardziej interesuje jak gra wygląda obecnie (lepiej, gorzej ?) i jak będzie wyglądać na premierę. Po ostatnim długim gameplayu, raczej tak szybko się tego nie dowiemy. Chyba, że w dziennikach developera, będą jakieś kawałki gamepalyu na nowym buildzie.
 
Top Bottom