Recent content by _Roke_Alva_

+
  1. _Roke_Alva_

    Nadeszły Wzbierające wody!

    Wyobrazacie sobie ile osob kupiloby wiecej skorek premierowych gdyby byly sprzedawane oddzielnie jak w tym wypadku? Państwo "sluchamy sie spolecznosci graczy"?
  2. _Roke_Alva_

    Wydarzenie Zimowe “Zachłanny Bóg”

    Wszyscy znamy podstawowe błędy zespołu od gwinta. Brak komunikacji, kiepskie tłumaczenie "zasad" lub ich przemilczenie jak w tym przypadku. Problemy niekiedy za balansem, ale... czy jest jakas mozliwosc aby ogarnac cos aby gwint byl nadal oficjalnie wspierany? Wiem ze wiesiek GO ma byc...
  3. _Roke_Alva_

    Aktualizacja 10.9 — lista zmian

    Litosci. Nie poprawiacie opisu karty bo nie pasuje do rozgrywej z SI? Wiecej macie takich czy multi? Nie rozbrajajcie mnie prosze. Ktos bardziej obeznany w temacie wytlumaczy mi czemu zmiana opisu wymaga az miesiaca? To takie ciezkie? Nie wczytywalem sie w zmiany. Na szybko dodam. Zmiana...
  4. _Roke_Alva_

    Powracają Podróże Geralta i Ciri!

    Mnie ciekawi jedno. Pamietam jak pare lat temu przy podrozy ciri moj ziomek zrezygnowal z gry bo nie dal rady dobic do 175. Bylo wtedy wiele obliczen ile trzeba grac dziennie bez i z dodatkowymi poziomami wygrywac CODZIENNIE 16 rund plus wykonywac zadania to bylo 175 poziom. Nie wiem ile tym...
  5. _Roke_Alva_

    Aktualizacja 10.3 — lista zmian

    Ale sobie roboty dolozyliscie tym draftem
  6. _Roke_Alva_

    GWENT Open #4 odbędzie się w ten weekend!

    Banowanie powodami wyssanymi z palca, urodziny gwinta na odwal się, nawet nie zauważyłem dopiero po komentarzach się zorientowałem. Kolega z pierwszego komentarza ma racje. Naprawdę lubicie jak się na was narzeka cały czas... Jak wam się nie chce to po co cokolwiek robicie? 1634912738 A teraz...
  7. _Roke_Alva_

    Stream charytatywny z okazji Pride Month!

    XD Umierasz młodo jako bohater lub żyjesz wystarczająco długo by stać się tym złym
  8. _Roke_Alva_

    Przedstawiamy zestaw dodatków Cena Władzy!

    Yyyh. Kolejny dodatek który naprawdę z mila checia bym kupił. Co mnie zniechęca? Cena 220. Po co mam kupować karty posiadając 100k skrawkow? Swoją drogą! CP2077 teraz w przecenie! Kosztuje 160ziko takze XD. Podróż - za 5 dyszek czy tam iles od groma avatarow ramek i "5 skorek" w roznych...
  9. _Roke_Alva_

    Rozpoczęła się Podróż z Triss!

    Skórka dowódcy to typowe kopiuj wklej. Prawie jak Yen. Dobrze ze monety przynajmniej fajnie wyglądają. No ale to tyle jeśli chodzi o podróż. No nic... Co mogę powiedzieć? Edit 01 Odpalilem sb wlasnie na kompie. Ale widac ta wykorzystana milion razy maske. Yen x1 geralt x1 triss x2. Krotkie...
  10. _Roke_Alva_

    Aktualizacja 8.5: Lista Zmian w Trybie Draft

    Wszedłem w komentarze aby poczytać co kto myśli o drafcie. Wcale nie poczułem zawodu. A raczej przeczytałem to co sam myślałem o tym trybie. Arena była słaba i wsm średnia. Ale draft (gdzie ktoś tam wyżej wspomniał z sensem) który posiada własną metę jak rozgrywki rankingowe, to totalna porażka.
  11. _Roke_Alva_

    Oglądaj GWENT Open #1 w ten weekend!

    A propo zalow wyzej "Streamerer powiedzial ze Lippy jest be i gracze ktorzy graja ta karte sa be. Dlatego strzelam focha ma go tam nie byc bo jestem platkiem sniegu. Zniszczyl mnie tymi slowami! O BOSZE CDPR wyszućcie go! Moje biedne snieżkowe serduszko"
  12. _Roke_Alva_

    Aktualizacja 8.3 — lista zmian

    Czy ja wiem. Jak na kolesia z wiecznie bolaca noga sobie radzi. Jarlow powyzynal... Wole jednak Eista. Co tam ze sie przekrecil przez strzale. Przynajmniej na tarcze nie narzekal.
  13. _Roke_Alva_

    Dzisiaj rozpoczęła się Podróż Alzura!

    Jeszcze lepszy jest fakt, że nawet jak ktoś zakupi i powiedzmy będzie grał dzień i noc to i tak zderzy się z limitem koron. (Nie trzeba wbijać lvl 175 ale z zadań i bonusowej podróży i tak do 100 brakuje 15 poziomów. Bo 60 zadania 25 premium) W tej podróży mało grałem w gwinta z różnych powodów...
  14. _Roke_Alva_

    Aktualizacja 8.0 — lista zmian

    Na "Zabójca szkoły żmii" 1609741805 Wiecznie mrugające na złoto potwory to chyba nie jest poprawne wyświetlanie. Ale to akurat nie jest wcale ważne. (Nie. Klikanie w nie i odbębnianie na nowo "samouczka KN" nic nie daje.
  15. _Roke_Alva_

    Poznajcie Wiedźminów!

    Mam nadzieje ze nie przegapileś oglądania finałów gwinta
Top Bottom