Recent content by A3r0ndight

+
  1. A3r0ndight

    Pochwal się swoim V

    Jako że CP2077 mam już za sobą 3 razy i ciężko się zdecydować, to pochwalę się wszystkimi swoimi V. :p V nr. 1 - premierowy V nr. 2 - 1.5 V nr. 3 - 2.0
  2. A3r0ndight

    Premiera dodatku Cyberpunk 2077: Widmo wolności odbędzie się 26 września!

    Wiadomo już, że Phantom Liberty rozgrywa się gdzieś między wydarzeniami z podstawki. Natomiast w paru recenzjach przewijała się informacja o spotkaniach/rozwinięciu wątków ze starymi znajomymi i wpływie na zakończenie gry podjętych w owym dodatku decyzji. Więc w którym momencie najlepiej...
  3. A3r0ndight

    Pocztówki z całego świata: świętujemy aktualizację do nowej generacji!

    Piękne te pocztówki, dajcie je do sprzedaży, bo aż się prosi je kolekcjonersko nabyć :cry:
  4. A3r0ndight

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Obejrzałem ten nieszczęsny Rodowód Krwi i w telegraficznym skrócie jako fan uniwersum zostałem przez twórców tego tworu kilkanaście razy opluty i na dokładkę jeszcze kilka razy obrzucony masą kałową. To co się tam odwaliło to jest wypaczenie wszystkiego co tylko możliwe, od postaci, poprzez...
  5. A3r0ndight

    Kolejny Hotfix na wersję PC jest już dostępny!

    Widzę, że nie tylko ja to zauważyłem, też odpalając dzisiaj dla testów wersję PC odniosłem wrażenie, że gra zgubiła gdzieś ostrość, najbardziej zwróciłem uwagę na twarz Geralta, która przed hotfixem była ostra jak żyleta, a obecnie sprawia wrażenie jakby się na nią patrzyło przez lekko...
  6. A3r0ndight

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Ja od siebie mogę powiedzieć, że hotfix przyniósł wymierne efekty na moim emerycie. Gra trzyma teraz stabilne 30 klatek zarówno na dx11 jak i dx12 przy najwyższych możliwych ustawieniach dla mojego sprzętu (czyli w zasadzie włączone jest wszystko poza RT i DLSS), co wcześniej graniczyło z cudem...
  7. A3r0ndight

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Szczerze mówiąc, po przeczytaniu treści spojlera jedyne co się ciśnie na język, to słowa i obelgi, za które ban na forum byłby nieuchronny. Jednakże pozostając przy spokojnej formie wypowiedzi, muszę przyznać, że po drzewie Eskelu, monolitach, orgii w Kaer Morhen i innych mniejszych bądź...
  8. A3r0ndight

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Ja od siebie napiszę jeszcze pewną ciekawostkę. Zaktualizowałem sterowniki do najnowszych bo skapnąłem się, że tego nie zrobiłem, odpalam grę przetestować, ustawienia uber+, hairworks na maksa i dx11. Ku mojemu zdziwieniu w Białym Sadzie gra po aktualizacji sterowników trzymała 60 klatek gubiąc...
  9. A3r0ndight

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Z tym działaniem z opóźnieniem to nie wiem czy to nie jest "feature" pod znikającą minimapkę podczas eksploracji, bo właśnie jak się naciśnie lewy spust to wywołuje się jej powrót na ekran, ale sądząc po kombinatorstwie przy tej aktualizacji, nie zdziwiłbym się, jakby ta funkcjonalność przycisku...
  10. A3r0ndight

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    To działa na tej samej zasadzie co pozostałe rynsztunki wiedźmińskie, z tą różnicą, że netflixowe zbroja i miecze mają tylko 3 poziomy tj. podstawowy, mistrzowski i arcymistrzowski (z pominięciem ulepszonego i wyśmienitego). Co do samych statystyk to są identyczne jak w przypadku innych...
  11. A3r0ndight

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Poniekąd się zgadzam, bo mam świadomość, że to już dosyć archaiczny sprzęt, ale jednak do tej pory grając w tę grę w 60 klatkach na dotychczasowych ustawieniach uber, oczekuję, że na zbliżonej jakości będę mógł nadal grać w tych 60 klatkach, poza tym tak jak już też wspomniałem nie...
  12. A3r0ndight

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Pograłem trochę na PC i powiem tak, gra działa tragicznie. Nie oczekiwałem co prawda fajerwerków na swoim sprzęcie (GTX 980ti + I7 4770K + 8gb RAM) ale też nie byłem gotowy na tak drastyczny spadek jakości działania. Do patcha gra działała mi bez zarzutu hairworks na maksa, uber i trzymało 60...
  13. A3r0ndight

    Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma darmową aktualizację do nowej generacji 14 grudnia!

    Mnie zastanawia kilka rzeczy, mianowicie z samego pokazu jestem bardzo zadowolony i z całą pewnością zagram jeszcze raz, Wiedźmina nigdy za wiele. Natomiast zastanawia mnie kilka rzeczy: - ile łącznie dostaniemy nowych questów, bo buszując w internecie znajduję sprzeczne informacje - czy...
  14. A3r0ndight

    Rozpoczyna się nowa saga

    Ależ miło znów tu wrócić i oczekiwać kolejnej odsłony serii :love: Ostatni raz tak się jarałem zapowiedzią gry przy... zapowiedzi Wiedźmina 3, a to już bądź co bądź ponad 9 lat, człowiek coraz starszy, świat się zmienia, a mimo to ta jedna zapowiedź w moim przypadku przywróciła te młodzieńcze...
  15. A3r0ndight

    Godzina premiery gry

    Inpost teraz ma spory zapierdziel i często statusy w apce i na stronie pojawiają się ze sporym opóźnieniem albo i nawet niektóre kroki są wręcz pomijane, także myślę że nie ma co się tym przejmować i jutro na spokojnie wyczekiwać paczki.
Top Bottom