Recent content by ADuch

+
  1. A

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    błąd z wodą w poszukiwaniu "rynsztunek szkoły kota" pierwsza część w Novigradzie, w pomieszczeniu gdzie nurkuje się po klucz woda nie wypełnia całego powiedzmy basenu w pewnym momencie się załamuje !? i Wiedźmin pływa w powietrzu !! Nie wspomnę że żołdacy Novigradu stoją czasami po kolana w...
  2. A

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Witam Podczas zadania "Powrót na Krzywuchowe Moczary" po dotarciu do wiedźm pojawia się filmik gdzie podczas rozmowy z dowódcą łowców traci on włosy i nie ma dłoni dotyczy to też postaci Barona który w niektórych ujęciach traci dłonie bardzo słabo to wygląda W zadaniu "Sprawy rodzinne" na koniec...
  3. A

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Nie wiem czy było to już poruszane ale w Białym Sadzie i Velen trupy po bitwie czy też przy rozwalonych wozach (chodzi o ciała żołnierzy cesarskich) są czasami całe czerwone i to bardzo jaskrawo czerwone, ponowie się spytam i może ktoś łaskawie da znać kiedy patch ?????
  4. A

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Nie wiem co jest nie tak z tą grą ale w zadaniu "po omacku" w elfich ruinach po uwolnieniu Keiry z ataku szczurów podczas dialogu jak kamera jest skierowana na wiedźmina to wszytko jest w porządku jak na Keire to leci jakaś woda wszędzie nie wiadomo dlaczego ???!!!!??
  5. A

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Podczas rozmowy w kryjówce Keira Metz po kąpieli ma w niektórych ujęciach dziwnie czarne włosy wcześniej chyba tego nie było wygląda to kiczowato, co patch to nowe błędy jestem ciekaw czy w ogóle jakieś błędy z tych wypisanych będą naprawione i fajnie by było gdyby jakaś informacja była czy...
  6. A

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    - Velen Opuszczone Miejsce o nazwie "Przystań Kochanków" - NPC noszące skrzynki noszą je ale skrzynki są nie widoczne albo zaczarowane że ich nie widać. - Velen wieś Zalipie - rozmowa z karczmarzem - Wiedźmin czasami ląduje w belce błąd od początku nie naprawiony
  7. A

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    - awans na 4 poziom wiedźmina nie jest informowany - w Wyzimie podczas audiencji - błąd z fontanną w ogrodach, problem z wodą raz jej nie ma chociaż ją słychać raz jest, efekt wody pojawia się jak stanie się za fontanną - w Białym Sadzie w domu między zielarką a domem gdzie dostajemy zlecenie na...
  8. A

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Dobra nie to żebym się powtarzał ale napiszę bo widocznie trzeba, chyba że nikt tych uwag nie czyta oprócz osób które tu piszą, nie wiem co ten patch naprawił bo gram od początku więc jeszcze w dodatek nie grałem ale oprócz muzyki to chyba nic, mam nadzieje że to nie ostatnia poprawka, bo nadal...
  9. A

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Błędy dotyczące NPC: - Wrońce podczas palenia stodoły 2 strażników mostu jeden wchodzi w drugiego - Jawornik - staruszka zamiast siadać na ławce siada w ławce ---------- Zaktualizowano 21:33 ---------- Błędy NPC ciąg dalszy Velen: - obóz uchodźców (posterunek graniczny) za cwaniakiem z glejtem...
  10. A

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Po rozpoczęciu gry w Velen: -Jawornik - NPC czasami zamiast usiąść na ławce przed domem to siadają w ławce - Wrzosowa - nie wiem czy było czy nie ale jeśli tego efektu nie było to fajnie jak można byłoby go dodać mianowicie w wiosce wszystkim leci para jak oddychają ale nie płotce biedna...
  11. A

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    No dobra po błędach w Białym Sadzie miałem już nie grać bo zamiast cieszyć się rozgrywką to błędy zliczam ale zagrałem i co i jestem na zameczku Wyzimie idę do ogrodów żeby rozkoszować się ładną grafiką i mamy fontannę wodę słychać ale jej nie widać staniemy za fontanną pojawia sie woda może...
  12. A

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Dobra to jeszcze ja dodam cos od siebie bo błędów jest dużo z tego co widać Postanowiłem grać od początku i co: - Płotka nie ma ogona -nie ma informacji o tym jak zmienia się nam poziom -w Białym Sadzie czasami nie można zabić ducha na cmentarzu ciągle lata przy wejściu do krypty, chociaż...
  13. A

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Dodam jeszcze że brak zbierania skór i mięsa z zabitego zająca mimo wszytko że na mapie widnieje jako zdobycz do zebrania To już było wcześniej wspomniane ale potwierdzam że mapa robi się co jakiś czas czarna a i brakuje map niektórych pomieszczeń czy jaskiń czyli tak jak było wcześniej
  14. A

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    W zadaniu "Co Kryje Głębia" po przeczytaniu listu zadanie zalicza jako wykonane nie pokazując miejsca gdzie znaleźć skarb Nie pamiętam jak było wcześniej ale teraz jest problem z wejściem do łódki jeśli stoję po pas w wodzie to nie wejdę i nic nie da się zrobić W zadaniu "Represje w Novigradzie...
  15. A

    Patch 1.5 do ściągnięcia już teraz!

    Nadal jest problem z muzyką w intrze, przerywa!!!!, czyli nic nie jest poprawione
Top Bottom