Recent content by analfabeta1

+
  1. A

    Dorwać juniora

    No mi się niestety żadna cutscenka nie odpala więc to chyba jakiś bug.Tylko teraz takie pytanie co mam dalej zrobić bo bez przejście tego etapu zadania chyba nie da rady pchnąć wątku głównego do przodu? E.Dobra już problem rozwiązany dzięki za pomoc.
  2. A

    Dorwać juniora

    Panowie potrzebuje pomocy wie ktoś może co trzeba zrobić w rezydencji juniora w Oxenfurcie? Zabiłem wszystkich ludzi juniora i przeszukuje tę jego rezydencie tak jak nakazują w zadaniu no i nic nie mogę znaleźć, pomóżcie ludzie już godzinne na tym straciłem i nic nie znalazłem.
  3. A

    Sety pancerzy.

    Witam, wiem ze w grze występują sety kota,gryfa i niedźwiedzia, wie ktoś może czy można znaleźć jakieś inne wiedźmińskie rynsztunki np.wilka czy też te trzy wyżej wymienione to wszystkie wiedźmińskie sety?
  4. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    A według mnie to ty epatujesz jakimś niepoprawnym optymizmem,.Jakby na to nie patrzeć to te narzekania poparte są relacjami dziennikarzy i wypowiedziami redów więc nie wiem czemu są tacy ludzie którzy za wszelką cenę bronią redów i tej grafiki mimo że wszystkie znaki na niebie i na ziemi...
  5. A

    Świat Wiedźmina w nowym materiale filmowym

    Dla mnie najlepsza polska wersja językowa,lepsza od rosyjskiej i dużo lepsza od angielskiej. Jedyne co mnie nie podpasiło to ten EmHyr a poza tym bardzo dobry zwiastun.
  6. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Tak na moje oko to koncepcja redów była taka że po zakończeniu sagi gnomy po prostu wyginęły w jakimś niewyjaśnionym kataklizmie i lepiej już im się nie wtrącać w tą koncepcję bo jak teraz zaczną zmieniać to i owo to premierę będziemy mieli w maju 2016 ;D
  7. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Procesor Intel® Core™ i5-4460 więc tu problemu chyba nie będzie bardziej mnie moja karta graficzna martwi no ale jak mówicie że odpalić pownno się udać to już mi się lżej na sercu robi;D A co do oficjalnych wymagań to mogę się spodziewać na kilkanaście dni przed premiera?
  8. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    No mi trochę ulżyło bo bym się poharatał jak by mi wiesiek nie odpalił.Chociaż czytałem gdzieś że Wiedźmin 3 potrafi zajechać nawet najlepsze karty graficzne więc trochę niepokoju zostanie.
  9. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Witam mam pytanie czy karta graficzna GeForce GTX 760 daje nadzieje na odpalenie wiedźmina 3?
Top Bottom