Recent content by angamoth

+
  1. A

    Walka z Wielkim Mistrzem

    Walka banał, bez eliksirów przez caluśki epilog (wyjąwszy kota w kanałach), chciałem zabijać ifryty ale Jakub się chyba wrąbał na barierę i jakoś tak sam zginął
  2. A

    Poziom końcowy

    40 do Zeugla a potem jakieś 85% uciułałem
  3. A

    Wiewiórki, Zakon Płonącej Róży, czy neutralność?

    wybrałem te stronę która ma rację... czyli żadną -.-zakon zmusił wiewiórki do waliwiewiórki powinny wybrać sposób taki jak Vivaldi i zwrócić się o pomoc do innych (tak wiem brzmi utopijnie)
  4. A

    Patch 1.2 dostępny!

  5. A

    Panie w Akcie IV

    po to że łatwiej znaleźć -.-anyway w jakich okolicach i godzinach pałęta się ta wieśniaczka? (gadałem ze wszystkimi [do garkain'a/brux'y/perfum) żadna nie była chętna na Geralta [jedna przejawia zainteresowanie Berengarem ]
  6. A

    Zlecenie na bazyliszki

    Ja uświadczyłem 8 (na wyspie rybitw; spawnowały się o świcie), ale potem też już się nie respiły :|
  7. A

    Najlepszy Akt - Ankieta

    akt I-spotykamy Shani, zdobywamy kartę Vesny, nie ziewamy przy walce z final boss'em
  8. A

    Tipsy??

    mi znika max 20-30 toksyczności ale co tama zabijanie utopców po 1xp'a jest zabawne szczególnie gdy dostajesz w sumie 100xp'a to ładnie wygląda kiedyś 3 utopce i leżysz a teraz ziew ziew o nic nie ma, lubię czasem pograć postacią która zabija pierdami, a jeśli jest to uczciwie (transfer z końca...
  9. A

    Tipsy??

    Mu chyba chodziło że Geralt będzie się uczyć nie odzyskiwać pamięć, odnośnie pakowania postaci, przeszedłem BG raz, drugi i trzeci, 3ci sprawił mi najwięcej frajdy mordowanie smoków solo to jest coś =], a jak się ma duużo xp'a i kasy to można pomagać wieśniakom za free i wykonywać questy w...
  10. A

    Wiewiórki, Zakon Płonącej Róży, czy neutralność?

    Zakonu nie lubie za rasizmWiewiór za radykalizm,biorę strona Vivaldiego, który uznaje inne "metody walki" (staram się za każdym razem oszczędzać (nie)ludzi)
Top Bottom