Recent content by biodtox

+
  1. B

    Letho and wrong save import - proposition for CD Projekt RED how to fix it.

    Letho and wrong save import - proposition for CD Projekt RED how to fix it. Adding command to initiate quests (like in Skyrim). Althought I have a feeling it wouldn't work considering that Letho is apparently so dead that even spawn command doesn't work on him. Well exept using witcher. This...
  2. B

    Czy jest kod na aktywację zadania w konsoli?

    Czy jest kod na aktywację zadania w konsoli? Pomyślałem, że skoro jest konsola to i może jest taki kod. Pozwoliłoby to mi oraz innym osobom (jeśli takie są) którym import zapisu na zrobienie questa z nim teraz, zamiast czekać na jakieś rozwiązanie.
  3. B

    Problem z misją "W wilczej skórze"

    Już nie pamiętam jak, ale dostałem się to jakiejś jaskini. Jest ona na terenie ogrodu. I tam quest idzie dalej.
  4. B

    [BUG] Kusza pod wodą.

    Albo zrobić coś z utopcami pod wodą. W momencie w którym mamy kuszę która po zanurzeniu strzela głowicami atomowymi są tylko irytacją.
  5. B

    [SPOILER] Kwestia Letho - gra uznała go za zmarłego, mimo oszczędzenia go w W2

    Niby coś słyszałem, że konsola jest. W sumie powinna być.
  6. B

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    A próbowałeś medytacji? Nie zawsze, ale pomaga.
  7. B

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Skoro są mody to po co zmieniać? Pewnie są ludzie którym obecna paleta barw się podoba (np. ja)
  8. B

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Nie pamiętam, aby w patchach to było więc: - Naprawa błędu przy imporcie zapisu gry z W2. Letho jest uznawany za zmarłego z automatu (nikt nie pyta w Wyzimie itp.) - Możliwość inicjacji questa z Letho dla ludzi którzy go oszczędzili, a błąd powyżej sprawia, że Letho nie ma w grze. ----------...
  9. B

    [SPOILER] Kwestia Letho - gra uznała go za zmarłego, mimo oszczędzenia go w W2

    Eh, powinny być cheaty tak jak w Skyrimie. Pyk i quest jest.
  10. B

    [SPOILER] Kwestia Letho - gra uznała go za zmarłego, mimo oszczędzenia go w W2

    Nie ma. Gra z jakiegoś powodu uznaje go za zmarłego. Import save'a był (w W2 pozwoliłem Letho żyć), a w Wyzimie nikt o niego nie pytał. I to zniszczyło mi grę. Bez niego nie chcę dalej grać, a 50 godzin gry nie będę nadrabiał.
  11. B

    [SPOILER] Kwestia Letho - gra uznała go za zmarłego, mimo oszczędzenia go w W2

    Aha, to najwyraźniej źle zrozumiałem. Tyle tylko, że jeśli Letho by żył folwark byłby pełen pułapek, a nie był.
  12. B

    [SPOILER] Kwestia Letho - gra uznała go za zmarłego, mimo oszczędzenia go w W2

    [SPOILER] Kwestia Letho - gra uznała go za zmarłego, mimo oszczędzenia go w W2 Nie mogąc nigdzie znaleźć Letho poszukałem jak to zrobić w internecie. Okazuje się, że gra z jakiegoś powodu uznaje go za zmarłego. Importowałem save z rozgrywki gdzie oszczędzam Letho. Nikt w Wyzimie nie pytał mnie...
Top Bottom