Recent content by bober56

+
  1. B

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Pomysł zrobienia z Geralta złodzieja budzi mieszane uczucia... Na pewno jestem przeciwny temu by zrobić z niego jakiegoś prostackiego łotrzyka, który będzie okradał zwykłych ludzi, Geralt był mimo wszystko uczciwym człowiekiem i takie postępowanie raczej jest mu obce.Z drugiej strony... to...
  2. B

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    To teoretycznie fajny, dodający realizmu pomysł, choć ja szczerze mówiąc, nie bardzo przejmowałem się jak wyglądają zwłoki zabitego przeciwnika - bardziej się nim przejmowałem kiedy jeszcze był żywy ;) To akurat jest bez sensu, bo po pierwsze: co to niby wniosłoby do rozgrywki? I tak pewnie mało...
  3. B

    Najlepiej "dopasowany" głos w Wiedźminie

    Słabość na pewno oznaczałoby to wtedy, gdyby okazywał te emocje w trakcie walki - z oczywistych względów. Po za tym, nie wydaje mi się, by Geralt, jak to ująłeś tłumił w sobie emocje - on po prostu miał dystans do świata, więc nie wszystkim się przejmował (nie chcę wcale przez to sugerować, że...
  4. B

    Najlepiej "dopasowany" głos w Wiedźminie

    Co takiego? ;) Geralt, był mimo wszystko mimo tylko człowiekiem i także jemu zdarzały się sytuacje, w których emocje brały górę nad jego spokojem - PC-towy Geralt przemawia lodowatym, wypranym z emocji głosem, nawet w skrajnych sytuacjach, takich w których Geralt pewne emocje by okazał. Zwróć...
  5. B

    W2 - system walki i mechanika gry

    Sądząc po pokazie z konferencji, walka może wypaść naprawdę ciekawie i co ważne, dać graczowi większą swobodę w doborze taktyki, co w jedynce prawie nie istniało. Na pewno będzie też bardziej emocjonująca i angażująca, co jest wielkim plusem. Dobre jest również to, że bardzo szybko można zmienić...
  6. B

    Wiewiórki, Zakon Płonącej Róży, czy neutralność?

    W porządku, skoro kończysz dyskusję - Twoja wola, nie wnikam czy robisz to dlatego, że Ci się po prostu nie chce, czy naprawdę uważasz, że - jak to ująłeś- powinniśmy szanować swoje zdanie. Ale jedną sprawę chce wyprostować - dyskutuję nie po to by cię przekonać, że moje poglądy są lepsze, po...
  7. B

    Wiewiórki, Zakon Płonącej Róży, czy neutralność?

    W całym tym swoim wywodzie, nie zwróciłeś uwagi na pewną rzecz, którą zresztą wyraźnie, podkreśliłem, więc niech Ci będzie, wyłożę Ci to na tacy:Geralt był członkiem społeczności Wyzimskiej, może okresowo, ale zawsze. Jadł tam, nocował, pracował, więc z grubsza można powiedzieć, że był jej...
  8. B

    Wiewiórki, Zakon Płonącej Róży, czy neutralność?

    Tak myślę, że walczyły słusznie, a powód tego poglądu, masz wyłożony w pierwszym moim poście jak na tacy. To, że każdy walczy, za swoją ideę, chyba nie przeszkadza, bym się za którąś z tych idei opowiedział. Co do pomysłu skupienia powstania w jednym regionie - po pierwsze w grze jakoś nie...
  9. B

    W2 - system walki i mechanika gry

    Szczerze mówiąc system walki z jedynki i tak był bardzo dobry (nie rozumiem powtarzających się opinii, że był nudny) i tak jak wspomniano w artykule walka ma być elementem drugoplanowym. Mam nadzieję że więcej czasu, spędzimy raczej na poznawaniu fabuły i eksplorowaniu świata, a nie sieczeniu...
  10. B

    Czemu zabiliscie Magistra(tak wcześnie)!!! Zniszczyliście przez to grę!

    Jakoś nie odnoszę wrażenia, że Magister zginął za wcześnie. Głównym czarnym charakterem był Javed, a Magister był właściwie marionetką w jego rękach (choć jemu chyba wydawało się że jest inaczej :D). Na pewno był postacią, która potrafiła zirytować, jego cynizm i w sumie bezpodstawna pewność...
  11. B

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Gdy po raz pierwszy zobaczyłem nowy fryz Geralta, nie bardzo mi się spodobał - do modelu twarzy jaki był na pierwszym wycieku, nie bardzo pasował. Ale po obejrzeniu oficjalnego trailera zmieniam zdanie bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić Geralta, którego tam widzimy z rozpuszczonymi włosami...
  12. B

    Co Wiedźmin zmienił w twoim życiu ?

    W Wiedźmina grałem dotychczas dwa razy, po raz pierwszy jakiś rok temu i ostatnio z 1.5 miesiąca temu. Po tym jak zagrałem w niego po raz pierwszy wydawało mi się, że nie zmienił we mnie praktycznie nic, po za tym, że pozwolił mi przeżyć ciekawą przygodę, odczuć w jej trakcie prawdziwe emocje...
  13. B

    Wiewiórki, Zakon Płonącej Róży, czy neutralność?

    Sugerujesz, że twórcy uznali Wiewiórki za "tych złych"? Nie wydaje mi się, to raczej graczowi pozostawiona jest opinia na temat tego która strona ma rację. Za każdym razem gdy przechodziłem grę, fabuła (w ostatnich aktach) była modyfikowana w taki sposób, by utwierdzić gracza w przekonaniu, że...
  14. B

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Mnie ciekawi pewna rzecz, która właściwie nie jest poruszana w tym wątku - alchemia. W jedynce była dość ważnym elementem gry, więc co się z nią stanie w dwójce? Zostanie zachowana forma z jedynki (czyli samodzielne przygotowywanie eliksirów i olejów) i czy będzie rozbudowana w przynajmniej...
  15. B

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Marzenia dotyczące dwójki... tak, znajdzie się kilka ;)To co już niejednokrotnie było wałkowane - import save'ów. Choć może nie dosłownie w tej formie, bo już dawno odinstalowałem Wiedźmina, a nie będę przechodził gry po raz kolejny, tylko po to by mieć save'y. Miło by było, gdyby co niektóre...
Top Bottom