Recent content by DamimavPL

+
  1. DamimavPL

    AMD FSR 3 on console versions

    its nvidia tech sponsored game so maybe... but honestly FSR3.0 winn not bring more performnace on consoles, maybe better screen, sharp effects, nothing more.
  2. DamimavPL

    0 DMG on all Weapons everyone unkillable

    you should also start new game ;-)
  3. DamimavPL

    [BUG 2.0] Some objects have ghosting in motion with Ray Reconstruction enabled.

    I have this also but only at 1080p, 1440p and higher remove ghosting from object :)
  4. DamimavPL

    Całkowity crash gry w losowych momentach

    Masz OC na CPU?
  5. DamimavPL

    Nowa opcja w ustawieniach graficznych DSR

    Wydaje się że jest zepsuta jak cały update :/
  6. DamimavPL

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    "Dodano wsparcie dla DLSS 3. Opcja dostępna tylko na kompatybilnym sprzęcie." Czy zwykłe DLSS będzie dostępne czy zrobilisćie w bambuko posiadaczy kart serii 2000 i 3000 ?? 1670866008 A jak sądzisz?
  7. DamimavPL

    Nie można wczytać gry na 2 rdzeniowym procesorze

    Masz 2 rdzeniowy procek który jest stary i nie wspierany. Zwyczajny post trolowy.
  8. DamimavPL

    Hotfix 1.22

    Super ale podaj może swoją konfiguracje i na jakiej windzie grasz ;-)
  9. DamimavPL

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Czekam na naprawę tych dziwnych świecących oczu u postaci siedzących w aucie lub zaciemnionych miejscach :oops:
  10. DamimavPL

    Hotfix 1.22

    Oby nie, takiego shita nam nie potrzeba :P
  11. DamimavPL

    Hotfix 1.22

    Wydaje się że to randomowy bug (jak większość w tej grze) Ja dziś robiłem tą misję i było OK
  12. DamimavPL

    Hotfix 1.22

    Ja mam podobnie, redengine wywala się. To wina silnika gry, może go kiedyś naprawią. Mnie wywalało co 10 minut. Wywaliłem grę i pobrałem od nowa, zrobiłem małe OC karty +120 MHz na core i 500 MHz na memory, oraz procka na 4 GHz, Memory profil XMP na 3200 MHz (automatyczne i bezpieczne OC...
  13. DamimavPL

    Hotfix 1.22

    Na jakim sprzęcie grasz> Podaj specyfikacje.
  14. DamimavPL

    Hotfix 1.22

    To nie wina gry a sprzętu/windy. Masz memory dumpa, zobacz jaki kod błędu tam widnieje. Podaj go tutaj albo sprawdz w necie co oznacza. Na 90% to bank pamięci.
  15. DamimavPL

    Hotfix 1.22

    Nie jest. Polecam poczytać co to RTX
Top Bottom