Recent content by dani168

+
  1. dani168

    Gry komputerowe

    Zachodnie media znowu będą miały używanie... ;)
  2. dani168

    REDstreams — nadchodzi odcinek specjalny z Alix Wilton Regan oraz Jane Perry!

    Formuła gadających głów już dawno się wszystkim przejadła. Po 15 minutach miałem dość. Z resztą widać to po liczbie wyświetleń...
  3. dani168

    Podsumowanie REDstreams i powtórka

    Widać, że opanowali w końcu silnik do tego stopnia, że mogą się bawić dodając różne ficzery. Tym bardziej żenujący jest pomysł twardogłowych z zarządu aby de facto rozwiązać cały zespół, i budować całkiem nowy, złożony z przypadkowych ludzi w dodatku na nowym silniku, który nie został sprawdzony...
  4. dani168

    Cyberpunk 2077: Ultimate Edition już 5 grudnia!

    Zmiana silnika to wypięcie się na społeczność moderską, tak prężnie rozwiniętą przy okazji CP2077, bo ten przereklamowany korpo gniot jakim jest stutter engine 5 na ten moment oferuje dość ograniczone możliwości modowania.
  5. dani168

    Cyberpunk 2077: Ultimate Edition już 5 grudnia!

    Seria idiotycznych decyzji " włodarzy" zdaje się nie mieć końca... Zmiana silnika, przeniesienie produkcji do stanów, teraz to... Z Ich bończucznego hasła "We Are Rebels" nic nie zostało. Nic więcej nie napiszę, co by nie uaktywniać sił "porządkowych"
  6. dani168

    Cyberpunk 2077 - marzenia i spekulacje o rozwoju marki

    Ten materiał od Digital Foundry odzwierciedla moje wszystkie obawy na temat zmiany silnika.
  7. dani168

    Cyberpunk 2077 - marzenia i spekulacje o rozwoju marki

    Obejrzałem sobie właśnie konferencję inwestorską na której Adam Kiciński zrezygnował ze stanowiska. Była tam mowa o sequelu CP2077, jak to przejście ne unreal engine pozwoli im rozwinąć skrzydła itd. Bullshit jak mawiają Niemcy. Te silnik to przehypowana wydmuszka bez duszy, . nie przygotowany...
  8. dani168

    Cyberpunk 2077 - marzenia i spekulacje o rozwoju marki

    Jeżeli nie oddadzą kontroli nad projektem, to może coś z tego wyjść. W przeciwnym razie będzie to kolejny gniot dla masowej publiki. Edgerunners im wyszło, bo netflix nie miał nic do powiedzenia w kwestii produkcji. Mam zero zaufania do amerykańskich scenarzystów i filmowców.
  9. dani168

    [LINKI] Cyberpunk 2077 w mediach

    Studio tour i wywiady z deweloperami.
  10. dani168

    Przygotujcie się na Night City Wire!

    Oficjalny sountrack bardzo ambientowy, średnio nadaje się do wielokrotnego odsłuchiwania. Nie porwał mnie tak, jakbym tego oczekiwał...
  11. dani168

    Sprawdź, co nowego czeka cię w Night City we wrześniu!

    Takie coś znalazłem na REDowym tiktoku https://www.tiktok.com/@cdprojektred/video/7273890709273316640?lang=pl-PL
  12. dani168

    REDstreams — krótkie podsumowanie i powtórka

    Na koncercie Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym została zapowiedziana kolejna kolaboracja z CDPR https://www.instagram.com/p/Cwbaig5of93/
  13. dani168

    REDstreams — krótkie podsumowanie i powtórka

    Level cap będzie podniesiony o 10 poziomów. Co do reszty, to nie wiem.
  14. dani168

    Sprawdź, co nowego czeka cię w Night City we wrześniu!

    Trailerek bardzo fajny i robi robotę. Ja jednak liczyłem na story trailer, oczywiście bez nadmiernych spoilerów, ale taki pokazujący design dog town, ich mieszkańców, sylwetki głównych bohaterów itd.
  15. dani168

    Phantom Liberty Tour

    Kiedy mija embargo na wrażenia z ogrywania dodatku?
Top Bottom