Recent content by derelict426

+
  1. D

    Wszędzie dobrze... Pytanie o zakończenie

    Mam wszystkie bieżące uaktualnienia. A może być tak, że skończę KiW, rozpocznę podstawkę od Skellige i po skończeniu wrócę do winnicy i tam będzie Yen?
  2. D

    Wszędzie dobrze... Pytanie o zakończenie

    Wszędzie dobrze... Pytanie o zakończenie Hej, mam pytanie, otóż zacząłem KiW zaraz przed rozpoczęciem misji na Skellige dotyczącej odnalezienie Ciri. Przeszedłem dodatek i oczywiście nie było Yen. Mam zapis gry sprzed rozpoczęcia misji Ceremonia, czy jak rozpocznę i dokończę wątek główny z...
  3. D

    [PS4] Gra w wersji 1.20 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Tak Was czytam i zastanwaiam się czy zainstalować dodatek :D A tak na poważnie, to nie ściąga mi aktualizacji 1.2 na PS4. Czemu? Nie mam żadnych innych gier więc miejsce na dysku jest.
  4. D

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    No raczej nie, bo ja napisałem o rzeczach które działały, a teraz nie działają ;)
  5. D

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Dokładnie to samo robię chociaż z wielką niechęcią. Zadziwiające jest to, że taka firma pozwala sobie na kiepskiej jakości zagrywki. Skoro coś działa, to czemu po patchu przestaje? Lista poprawek 1.10 będzie chyba dwukrotnie dłuższa niż do 1.08.
  6. D

    Przedmioty znikające w Nowej Grze + w 1.10

    Nie ma co, dać ludziom dodatek na który czeka się z utęsknieniem i jednocześnie pozbawić rynsztunku. Nie wierzę, że gra była testowana, bo takie coś jak utrata rynsztunku zostałaby zauważona. Amatorka. I jak niby mam teraz grać na NG+?
  7. D

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Hej, właśnie skończyłem grę plus, super sprawa, poziom trudności odpowiedni. Nareszcie pojawiły się kłopoty i kilka zgonów zostało zaliczonych. Jedyny skandal to praktycznie żaden przyrost punktów doświadczenia. Za każdego przeciwnika 1 pkt, nawet od momentu wyspy mgieł. Mam pytanie odnośnie...
  8. D

    Skalowanie itemów

    Dzięki, to skupię się w takim razie na zadaniach pobocznych, a skrzynki zostawię na później, szkoda je otwierać na 10 poziomie.
  9. D

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Po przejściu gry czuję ogromny niedosty i smutek. I nie będę się bawił w szczegóły, po prostu takie było pierwsze odczucie. Szkoda.
  10. D

    [SPOILER] Triss Merigold.

    Jeśli Yenn w sadze i pierwszych częściach jest taka jak w 3 to nie, dziękuję ;) Swoją drogą szkoda dziewczyny. Coś jej w dzieciństwie się stało, że tak ją przedstawili?
  11. D

    Skalowanie itemów

    Skalowanie itemów Nie mogę niestety znaleźć nigdzie odpowiedzi na pytanie czy statystyki przedmiotow się skalują zgodnie z posiadanym poziomem doświadczenia? Czy jeśli mam poziom doświadczenia 5 i znajdę skrzynię to tam będą itemy na poziomie 5 czy np wyższym i dopiero po jakimś czasie będę...
  12. D

    Zakończenie - dyskusja

    Pierwszy raz mam kontakt z serią i powiem szczerze że w lepszą klimatycznie grę nie grałem nigdy. Jeśli chodzi o zakończenie to jestem na nie. I nie chodzi mi o sam wybór zakonczenia, tylko to co jest po. Liczyłem że po bitwie będzie jakieś spotkanie wszystkch chociażby u Jaskiera. Jakieś...
  13. D

    [SPOILER] Triss Merigold.

    Nie czytałem sagi, nie grałem w pierwsze dwie części, ale sposób w jaki twórcy stworzyli obie te postaci nie daje żadnego wyboru - tylko Triss. Jest ciepła, miła, kobieco wrażliwa. Yenn przy pierwszym spotkaniu kompletnie mi nie podeszła, już w Kaer Morhen. Nie wiem czy to był celowy zabieg...
Top Bottom