Recent content by DigitalNebula

+
  1. D

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Oglądnąłem zapis rozgrywki i mi się bardzo podoba, aż kipi Wiedźmińskim klimatem, a dialogi są kapitalne. Jak większość osób, mimo, że nie ma dubbingu ja słyszę głosy tych postaci. Nie mogę się doczekać i zagram z pewnością (jak znajdę czas). Świetna robota!
  2. D

    Świętujemy 10. rocznicę serii gier o Wiedźminie!

    Już dyszka na karku tej kapitalnej gry - trylogii. Cóż tu dużo dodawać: kapitalna fabuła, dialogi, klimat, muzyka i grywalność. Oby jeszcze kiedyś pojawiła się gra video spod studia CPR, opowiadająca wciągającą i klimatyczną trylogię z zabójcą potworów w roli głównej. P-S: Dziękuję Redzi za tę...
  3. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Kiedy w grę wchodzi ogromna kasa to takie rzeczy nie mają znaczenia.
  4. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Nikt z CD Projekt Red nie przedstawił ostatnio stanowiska w tej sprawie.
  5. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Wygląda na to, że nie. Całkowicie zostały "olane" niskopoziomowe API, a szkoda, bo byłoby to z korzyścią dla graczy.
  6. D

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Kod gry & Renderowanie sceny Chcę poruszyć temat dotyczący technikalii. Dokładnie chodzi mi o coś co z mojego punktu widzenia jest totalnym nonsensem, marnowaniem energii i mocy przerobowej GPU. Ową przypadłością jest to, że po wejściu do budynku scena na zewnątrz nadal jest renderowana...
  7. D

    Aktualizacja 1.12 już dostępna!

    @froget67 Rozumiem, że "google" płaci Ci za sugerowanie ich wyszukiwarki jako domyślnie używanej? :what2:
  8. D

    Aktualizacja 1.12 już dostępna!

    No dokładnie, problem z gamma na tej tablicy. Fajnie że dodali obsługę kolorów ICC. Sam mam skalibrowany taki profil i faktycznie z natywnym wsparcie dla profili ICC jest zdecydowanie ładniej. :smiling2:
  9. D

    Kiedy patch 1.12 ?

    473 MB na GOG-u
  10. D

    Kiedy patch 1.12 ?

    Już jest do pobrania patch 1.12 - brak listy poprawek.
  11. D

    Kiedy patch 1.12 ?

    Problem z kończącym się procesem witcher3.exe wynika często, kiedy używamy "sweetfx", a mianowicie jakiegoś losowego konfliktu z plikiem biblioteki dynamicznej d3d11.dll, który jest w pacce z owym SFX. W tzw. crash raportach jest tego dużo,. Są tam takie pliki jak d3d11.dll. Pliki galaxy też...
  12. D

    Kiedy patch 1.12 ?

    Spokojnie, idzie odwilż.
  13. D

    Kiedy patch 1.12 ?

    @mariuszpucek Wg. mnie lepiej zainstalować te najnowsze sterowniki (AMD), bo po włączeniu opcji "shader cache" praktycznie znikają te "przycinki" w Novigradzie, jak i innych lokacjach. Można też pokombinować z repozytorium, gdzie można znaleźć i pobrać pliki dynamicznej biblioteki sterowników...
  14. D

    Aktualizacja 1.10 już dostępna!

    Na GoG łatka ma 10 GB, a przez GALAXY już 17 GB. To pewnie kwestia kompresji danych...
  15. D

    Aktualizacja 1.10 już dostępna!

    @ROPRZTYNS To co jest napisane na liście zmian to pic na wodę... Ja już nie wierze w to co twórcy wypisują w tych dziennikach zmian. Włączę sobie freesync - to jedyne lekarstwo... Ten cały GW od Nvidii też jest w tej grze potrzebny, jak piąte koło u wozu... Ja tam wzrostu kl/s nie zauważyłem...
Top Bottom