Recent content by DylSowizdrzal

+
  1. D

    Omówienie aktualizacji 29.04.2019

    Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale w korporacjach lub firmach, w których pracuje dużo osób z zagranicy polskie długie weekendy niespecjalnie są brane pod uwagę i ludzie wtedy normalnie pracują.
  2. D

    Premiera już 23 października o 13:00!

    Nie wiem jak Wy, ale ja mam pół miliona fragmentów kart. XD 1000 godzin gry, było warto. 10/10
  3. D

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    Mnie się nowy Gwint podoba, ale prawda jest taka, że to nie jest żadne wyjście z bety. Ta gra jest masakrycznie niezbalansowana, wysiłek ponad rocznej bety pod względem balansu został całkowicie zaprzepaszczony, ponieważ założenia rozgrywki obu wersji się od siebie diametralnie różnią. Na pewno...
  4. D

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    To samo. To problemy z serwerami, na discordzie poszło info od Pawła Burzy właśnie koło 20, że do jutra (dziś) rano postarają się naprawić.
  5. D

    Pojedynek Frakcji: Potwory kontra Scoia’tael!

    Tylko, że ja otworzyłem beczki, w których owszem, były karty i to do tego premium, jednak mimo faktu otworzenia beczek czyli niejako pozyskania kart, nie zostały one dodane do mojej kolekcji. I wciąż ich nie ma. Napisałem rano do supportu, więc problem zapewne wyjaśniany będzie tam, ale jeśli...
  6. D

    Pojedynek Frakcji: Potwory kontra Scoia’tael!

    Otworzyłem dziś w Tygodniu Frakcyjnym około 30 beczek i wielu z kart, które mi z nich wypadły nie mam. Próbowałem restartować grę kilka razy i nic. Też tak macie? A może po prostu mam zbyt dużo powtórek i wszystko zaczęło się bugować?
  7. D

    Aktualizacja jest już dostępna!

    Zdaje sobie z tego sprawe, to mialem na mysli piszac, ze jest OP o ile nie zostanie skontrowana. Ale Gwint to nie tylko rozgrywka na profesjonalnym poziomie i mnie osobiscie ten profesjonalny poziom nie interesuje. To znaczy jasne, turnieje lubie sobie ogladac, ale przeciez ich nie gram.
  8. D

    Aktualizacja jest już dostępna!

    Patch fajny, ale ten nowy Olgierd to totalna porazka. Najglupsza mozliwa karta, pasuje tylko i wylacznie do Potworow i jest tam mocno OP, o ile nie zostanie zablokowana. Bardzo zly pomysl z reworkiem tej karty, jakis hotfix przed homecomingiem musi nadejsc. P.S. Wysyp GSow jest przesmieszny...
  9. D

    Nowy materiał fimowy – omówienie nadchodzącej aktualizacji

    Jutro, jest mówione na samym początku filmiku przecież.
  10. D

    Pora na kolejny Weekend Beczek Premium!

    Zabawna sytuacja: klasycznie walczę o beczki w poniedziałek rano po to, by skorzystać z końcówki eventu, trzecią beczkę dnia zdobywam kilka minut po 12, liczę na to, że jeszcze się załapię na kartę premium. No i jednak się nie załapałem, ale w środku była złota. Szczęście w nieszczęściu. Mam tak...
  11. D

    Zapraszamy na GWENT Open #5!

    Supcio turniej, wie ktos moze jaka karte dostaniemy?
  12. D

    Zaczyna się Pojedynek Frakcji!

    Zapewne kontra Nilfgaard, bo on brał udział w pojedynku frakcji najdawniej. ;)
  13. D

    This Week in GWENT 16.03.2018

    Dzięki!
Top Bottom