Recent content by Geraltogiusz

+
  1. G

    Światy elfów ( Spojlery )

    Częściowo odpowiedziałeś na pytanie no ale mniejsza szczegółów znać nie muszę. Tyle, że jedno z moich pytań dotyczyło kataklizmu a mianowicie o jaki kataklizm chodzi ? Bo przecież Przepowiednia Itliny dotyczyła z tego mi wiadomo samej ziemi a nie świata tamtych elfów to czemu ewakuowali się na...
  2. G

    Światy elfów ( Spojlery )

    Światy elfów ( Spojlery ) Witam ja jestem nowy na forum więc jeśli temat w złym dziale lub coś to proszę o przeniesienie.Otóż mam pytanie wiem, że elfy miały jakiś swój pierwszy świat ale był jakiś kataklizm i musiały odejść więc przybyły na ziemię i jeden lud został a drugi - Aen Elle bojąc...
  3. G

    Wiedźmin 3 - sytuacja polityczna (spoilery)

    Aha dzięki bo nie zorientowany jestem co do W3 a planuję kupić i chce się jak najwięcej dowiedzieć bo przechodzę poprzednie wieśki kolejny raz żeby zaimportować save i czasem waham się jednak nad wyborami mimo , że kiedyś wybierałem bez chwili zastanowienia :P A swoją drogą jak to powiedziałeś...
  4. G

    Wiedźmin 3 - sytuacja polityczna (spoilery)

    Przy okazji propo polityki jak się w W2 wybrało opcję oddania Anais Radowidowi to Roche w W3 i tak jest ,,Niebieski'' i walczy u boku Natalisa ? ( ja oddałem Anais Natalisowi ale ciekawi mnie to :P )
  5. G

    Wiedźmin 3 - sytuacja polityczna (spoilery)

    Wiadomo jedynie , że miał bękarty ale tronu one by nie objęły na 99 %. Czemu ? Henselt był przeciwny temu żeby bękarty dziedziczyły tron zresztą w grze o tym napomniał. Ale wiadomo jak to król tak samo jak z Radowidem na początku się podlizywał że uratuje Temerie i wgl a jak się oddało Anais...
  6. G

    Wiedźmin 3 - sytuacja polityczna (spoilery)

    Witam ja w wyszukiwarce nic nie znalazłem a mam pytanie które mnie nurtuje i nie daje spokoju ..... A mianowicie skoro Stennis ( o ile pamiętam książę i przyszły król aedirn ) nie żyje to skoro nie ma potomków a toczył wojnę z Kaedwen to Aedirn automatycznie jest terenem Kaedwen. No i do tej...
Top Bottom