Recent content by Goospo

+
  1. Goospo

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Zobaczymy. Na razie chcę skończyć obecnego moda. +edit: poprawiłem link. Powinno dać się teraz pobrać.
  2. Goospo

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Hosting musiał wywalić pliki. Niestety nie mam przez święta dostępu do kompa i dopiero 28 grudnia będę mógł wrzucić ponownie. Chyba że w międzyczasie ktoś zrobi reupload z osób co zdążyły pobrać. Na redkicie do W3 też mam zamiar coś porobić ale raczej nie będzie to ten sam projekt. Z racji że...
  3. Goospo

    Witcher 1 in RedKit

    Greetings, I haven't spoken for a long time, but I have a small update on the project as a small gift for the upcoming Christmas. I have recently resumed work on it and I have a ready so-called Alpha version of the mod. One catch - it's only in Polish language so far. I'm planning to add...
  4. Goospo

    Wiedźmin 1 w RedKit

    No Dzień Dobry, Przez długi czas się nie odzywałem ale mam małą aktualizację projektu jako skromny prezent na nadchodzące Święta. Trochę ostatnio wznowiłem nad nim prace i mam gotową wersję tzw. Alpha. https://www.mediafire.com/file/8rjmnmus427unzd/Witcher_Revision_alpha.rar/file Wystarczy...
  5. Goospo

    Witcher 1 in RedKit

    I regret to say that but I haven't had much time to work on the mod in the last few months. On the one hand, I had to focus on work, on the other hand, I'm trying to develop my skills towards more modern engine like Unreal Engine 5. However, I would not like to leave the project like that so I...
  6. Goospo

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Z przykrością stwierdzam że w ciągu ostatnich miesięcy nie mam za bardzo czasu pracować nad modem. Z jednej strony praca, z drugiej staram się rozwijać w kierunku czegoś bardziej współczesnego jak Unreal Engine 5. Nie chciałbym jednak tak zostawić bez echa projektu więc wrzucam główne pliki mapy...
  7. Goospo

    Geralt spawning tutorial video is deleted

    Quick and easy way for that is placing a waypoint in specific place on the map and using teleport node in quest editor to teleport Geralt to this waypoint at the beginning of the game. If you want to use teleport during quests, you can also use "fade in" and "fade out" script nodes to hide the...
  8. Goospo

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Musisz BIFRip'em wypakować lang_5.key z folderu "W1\Data" Następnie wrzucasz pliki do "GOG Galaxy\Games\The Witcher 2\data\user_speech\pl\<tu już dalej jak wolisz nazwy folderów>". Następnie w scene edytorze musisz dodać do każdej wypowiedzi dźwięk klikając na odpowiedni przycisk w lewym panelu.
  9. Goospo

    Witcher 1 in RedKit

    Thanks for kind words. I saw that clip, looks really cool. However, I'm doing only Vizima Outskirts part. It would probably take another 5 years to build Temple Quarter to the advancement point I have on current project.
  10. Goospo

    RedKit - Pytania i odpowiedzi

    Jeśli nadałeś jakimś obiektom lub postaciom tagi, możesz je przypisać do konkretnej fazy questa. Możesz je również aktywować i dezaktywować za pomocą bloczka skryptowego. Co do node'ów quest edytora, podsyłam w załączniku poradnik do REDkit'a który kiedyś tu się pojawił na forum. Przepisywałem...
  11. Goospo

    RedKit - Pytania i odpowiedzi

    Musisz utworzyć plik Entity który będzie odpowiadał za uruchomienie konkretnego pliku Quest na levelu. Po prostu klikasz w Asset Browserze PPM > Create > Entity Template. Nadaj dowolną nazwę (bez polskich znaków) i otwórz go. W okienku w prawym górnym rogu klikasz PPM > Create 'CQuestComponent'...
  12. Goospo

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Chętnie pomogę. Otworzyłem nowy wątek na forum - REDKIT - PYTANIA I ODPOWIEDZI. Wrzuć tam posta jaki masz problem i postaramy się go rozwiązać.
  13. Goospo

    RedKit - Pytania i odpowiedzi

    Cześć, Co jakiś czas dostaję na PW różne pytania na temat RedKit'a i jak zrobić konkretne rzeczy w nim. Chętnie odpowiadam i pomagam na te problemy, często jednak się powielają i dobrze by było żeby inni początkujący mieli dostęp do najczęstszych problemów w jednym miejscu. Pomyślałem że warto...
  14. Goospo

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Taki miałem też plan. Zamienić modele, lub chociaż podmienić tekstury na obecnym modelu żeby wyglądały bardziej na te z Wiedźmina 1. Wolałem się jednak skupić na innych rzeczach najpierw. Na pewno jednak pogadamy o tym w przyszłości. :) ------------------ That was the initial plan. To change...
  15. Goospo

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Sam sąd nad Abigail nie byłby aż tak problematyczny. Przez znaczącą większość sądu postacie stoją w miejscu, zmienia się jedynie ustawienie kamery, czasem postać podejdzie do przodu. Wszystko to da się łatwo zrobić w 'Scene Edytorze'. Najtrudniejsze byłyby momenty gdzie kamera porusza za...
Top Bottom