Recent content by gravity04

+
  1. gravity04

    Gdzie moja bryka i Delamain readmisja- przestały działać.

    Mi się częściowo naprawiła misja z Delamain, bo wcześniej utknąłem na 3 pojeździe, teraz się odblokowało idąc misje od początku, ale przy misji Dalamain:Coastview po zlikwidowaniu przeciwników z zasadzki znowu nie mogłem odebrać telefonu od Dalamaina i biegam po mieście z wskazówką by odebrać...
  2. gravity04

    Gdzie moja bryka i Delamain readmisja- przestały działać.

    U mnie też te misje nie działają - tak jak piszesz nie da się ukończyć "Gdzie moja bryka" oraz szukania taksówek Delamaina bo głuchy telefon. Dwa auta znalazłem i na 3cim się zbugowało.
  3. gravity04

    Nie mogę wyciągnąć broni, leczyć się, wspinać i rzucać granatów

    Miałem to samo, pomogło mi usunięcie ostatnich saveów które zrobiłem ręcznie, ale za chwilę gorszy bug się pojawił i też nie można grać. Dopóki nie załatają aby nie było bugów uniemożliwiających grę ta gra nie będzie grywalna i szkoda tracić czas, bo zrobisz większy postęp i musisz wyrzucić...
  4. gravity04

    Brak broni i hackowania

    Znowu nie działa. Ta gra jest teraz niegrywalna, przy misji z Dalmainem przy 3 aucie nie było znacznika interakcji z autem, gdzie wszystko robione zgodnie z poradnikiem, aby nie wykrzaczyć. Usunąłem kilka zapisów i dalej bugi. Grać się nie da bo nie wiesz kiedy złapiesz bug który uniemożliwi...
  5. gravity04

    Brak broni i hackowania

    Naprawiło się po usunięciu własnych saveów i pozostawieniu tylko autozapisów i wczytaniu ostatniego autozapisu by gra "przeszła" checkpointa. Widocznie własny save popsuł mechanikę, bo i broni nie można było wyciągać, ani hackować, a postać też się poruszała wolniej, jakby była obładowana...
  6. gravity04

    Brak broni i hackowania

    Po ostatniej aktualizacji nie mogę używać broni ani hackowania. Wcześniej miałem misję z ucieczką z hotelu, gdzie zginął Jackie. Zapisałem grę i skończyłem po decyzji odesłania ciała. Później nie grałem i wyszła aktualizacja, zaktualizowałem, odpaliłem grę już w wersji 1.06 i od tej pory nie...
  7. gravity04

    Hotfix 1.06 — lista zmian

    Mi ostatni patch 1.06 popsuł grę i nie mogę wyciągnąć broni ani hackować, przez co nie mogę zrobić postępu w grze. Cutscenki z podróży błyskawicznej mi nie pomogły, ale też nie mogę podróżować jeszcze do japantown gdzie podobno jakaś cutscenka potrafi rozwiązać problem., Wszystkie save które...
Top Bottom