Recent content by ing

+
  1. I

    zerwane połączenie

    U mnie podobne zerwania zdarzają się kilka razy dziennie, dziwnym trafem wtedy kiedy mam albo wyklarowaną mają wygraną albo wszystko na nią wskazuje (tylko raz czy dwa zdarzyło się że otrzymałem wygraną z uwagi na rozłączenie przeciwnika), ale nawet kiedy niby przerwie połączenie to od razu mogę...
  2. I

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja gram na Radeonie 7790 (1GB Vram) oraz podkręconym Phenom 2 x4 965 - moje ustawienia to średnie/niskie (1920x1080) - gra się wygodnie, nic się nie zawiesza - nie wiem jaką masz dokładnie kartę graficzna ale obstawiam że nawet jeśli masz gorszą to na minimalnych polecisz
  3. I

    Pobieranie DLC i patchy

    A u mnie to jeszcze ciekawiej. (ja próbowałem przez galaxy) Kupiłem za free, pojawiły się pliki do ściągnięcia, ściągnąłem, klikam lupę w galaxy przy ściągniętym pliku, a w katalogu nie ma plików które niby ściągnąłem, tak kilka razy próbowałem aż się zagotowałem i dałem sobie spokój. Ciekawe...
  4. I

    DLC-ki "Temerski rynsztunek" oraz "Dodatkowe fryzury i brody dla Geralta" są już dostępne!

    Pobrałem zgodnie z instrukcją z Galaxy, te DLC automatycznie się instalują? bo jak kliknąłem na lupę to pliku nie widać. A u sprzedawcy brak rynsztunku, chyba że nie jest dostępny na początku gry?
  5. I

    Instalacja z GOG- installation failed with code -3

    Wczoraj późno w nocy udało mi się dojść o co chodziło (chyba), przy trzeciej próbie (nie ściągałem ponownie) wyłączyłem gag galaxy i dałem przed instalacją sprawdzanie plików (opcja przy starcie instalacji) i poszło, myślę że galaxy pomimo komunikatu o zakończeniu ściągania nadal blokowało...
  6. I

    Instalacja z GOG- installation failed with code -3

    Ehhh, poprostu ręce opadają. Najpierw z płyty błąd 10, później ściągam z gog'a - dwa razy - za każdym razem kod 3 - i to zapewne nie wina przeglądarki bo za pomocą Galaxy. Niestety nie jestem informatykiem, niestety mój angielski nie jest na tym poziomie aby bez problemów poczytać sobie faq...
  7. I

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Ariaterran, tak na szybko z pamięci (jestem w pracy i nie mam jak sprawdzić), ściągasz gog galaxy (na pierwszej stronie masz na fioletowo linka), po zainstalowaniu z lewej strony (na czarnym tle) taki "+" klikasz, wpisujesz kod i dodaje ci się gra, dalej na zakładkach z ta gra możesz określić...
  8. I

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Najfajniejsze jest to, że ten dział to "wsparcie techniczne" na oficjalnym forum, a z tego co widziałem nie ma ani jednego "wsparcia" od redów, wiem że dziś premiera, że wszyscy mają urwanie głowy ale bez wsparcia nie zostawia się graczy zwłaszcza po wycięciu takiego numeru....
  9. I

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    To jakaś paranoja .... błąd z płytą nr 2 - Próbowałem z GOG (nie korzystałem wcześniej) ale przejść przez ten "czytelny" system to chyba nie na 1 w nocy, swoją drogą brak polskiego języka jest nie poważny. Dzięki, sprawiliście mi wiele przyjemności dziś...
  10. I

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Nie róbcie z czytelników forum bezmyślnych ludzi. Skoro pytają się tutaj to znaczy że coś im pod czaszką szepcze że może być lipa. Nikt rozsądny nie kupi karty która nie spełnia wymagań, a wręcz przeciwnie - dobra rada z poczekaniem na testy może komuś zaoszczędzić (o ile w testach wyjdzie że...
  11. I

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja jako posiadacz 7790 (1gb vram), doskonale sobie zdaje sprawę że może mi nie pójść gra - to z jednej strony, z drugiej strony jeśli nie wiemy przy jakich parametrach obrazu (a chyba nie wiemy - przynajmniej ja nie natrafiłem na takie info) to wątpliwości będą się cały czas pojawiać. Dlatego...
  12. I

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    AMD Phenom II x4 965 4,0 Ghz Radeon HD 7790 OC 1GB 8 GB ramu Wiem że trochę mało ramu na grafice ale po podkręceniu grafiki, to już tak bardzo od 7850 nie odbiega, jak myślicie czekać na premiere i przetestować ten zestaw (a zależy mi na znośnej grze) czy raczej już teraz myśleć o czymś nowym?
Top Bottom