Recent content by Jarewicz

+
  1. J

    Wiedźmin 3 - Blokada regionalna?

    A w Danii nie dało się kupić Wieśka 1 i 2 w promocji na cdp.pl, wiadomo dlaczego?
  2. J

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    A ja bardzo chciałbym usłyszeć w roli Yennefer panią Danutę Stenkę
  3. J

    Wiedźmin 3: postacie

    Dla mnie zawsze Yen. I to ze względu na charakter :victory:
  4. J

    Wiedźmin 3: postacie

    Leo?
  5. J

    Wiedźmin 3: postacie

    I trzech, których miał zabić Bonhart...
  6. J

    Wiedźmin 3: postacie

    Nie znam kanonu, w którym krasnolud nie miał brody i nosił czerwoną czapeczkę. Krasnolud a dokładniej Dvarg, Dverg, Zwerg i dalej Dwarf to istoty z mitologii nordyckich. W języku polskim słowo krasnolud znalazło się dzięki M. Skibniewskiej, która jako pierwsza użyła tej nazwy zgrubiając naszego...
  7. J

    Wiedźmin 3: postacie

    A ja myślałem, że gry tworzy się dla graczy:huh: (I dla Mamony rzecz jasna) Przyznam szczerze, że ja też takim stereotypem się posługuję.
  8. J

    Wiedźmin 3: postacie

    Nie widzę zasadności malowania się kamuflażem pod ubraniem, które jest kamuflażem. Było w sadze, że definitywnie nie chodzą nago, czy po prostu nagość w grze przeszkadza? Ja tam do stylówy driady nic nie mam. Bardziej mi przeszkadzała zielono-naga Pani Jeziora. E W takim razie można to uznać za...
  9. J

    Wiedźmin 3: postacie

    No właśnie tak pomyślałem, że ta driada z W1 to mogła wcale nie być zielona tylko farbowana. W ogóle to ona jakaś dziwna była, bo siedziała na bagnach przy Wyzimie zamiast w Brokilonie, a to, że chadzała sobie z gołym tyłkiem... kto jej zabroni? Może skoro się już pomalowała, to ubierać się nie...
  10. J

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    I na nokię 6310i bo sobie nie zagram:sad:
  11. J

    Wiedźmin 3 - sytuacja polityczna (spoilery)

    Gdyby w kolejnej części można było tworzyć własną postać to mam dziwne wrażenie, że całkiem przypadkowo oczywiście BG miałby białe włosy i nazywał się Gerwant :huh:
  12. J

    Wiedźmin 3: świat

    Wyobrażałem sobie bardziej nizinne ale takie też spoko.
  13. J

    Wiedźmin 3: świat

    Zaczęło mnie to zastanawiać: Przeciętny wiedźmin był szybszy od przeciętnego człowieka, no ale treningi i mutacje rozwijały zasadniczo możliwości "materiału" na wiedźmina, więc jak taki delikwent domyślnie ruszał się jak wóz z węglem, to po mutacjach był szybszy od wspomnianego wozu, ale nie od...
  14. J

    W3: Obawy

    Podpinka czeka na zimniejszą pogodę. W wersji saute oprócz cienkiej siateczki jest tam sama skóra. Za to na wiedźminie widzę pikowane rękawy, a więc jakaś przeszywka znajduje się pod spodem. To wszystko daje pogląd na to, że ta zbroja wcale lekka nie jest (oczywiście bez przesady w drugą...
  15. J

    W3: Obawy

    Moja skórzana kurtka na motocykl waży ponad 2 kilogramy, a nie mam w niej kolczych wstawek (tak trochę się czepiam) :comeatmebro:
Top Bottom