Recent content by Karczmarz

+
  1. K

    Wersja próbna na konsole nowej generacji

    Może porównania płynności na YouTube pomogą Ci podjąć decyzję? Są tam też pierwsze recenzje patcha 1.5
  2. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon -- data premiery Edycji Gry Roku

    Ahh... ja liczyłem że będzie jeszcze ostatnie wiedźmińskie uderzenie z ER i pełną wersją Gwinta w grudniu. Chyba REDzi trochę nas rozpieszczyli w przypadku poprzednich gier :D I mam pytanie - czy GOTY (PC) będzie zawierało 1 kod na GOTY czy 3 kody - odpowiednio dla podstawki i 2 dodatków?
  3. K

    Milion preorderów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na świecie

    Wynik to bardzo miłe zaskoczenie ^_^ Podobną ilością sprzedanych gier chwaliła się Sega po miesiącu czy dwóch od premiery "Izolacji". Milion prognozuje naprawdę dobrą sprzedaż. O ile o W2 w momencie premiery mało kto słyszał, teraz jest o Was naprawdę głośno. Trochę poleceń od osoby do kolejnej...
  4. K

    Serca z Kamienia oraz Krew i Wino - dwa olbrzymie dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    W zasadzie... -na gog.com 24,99euro = 100,27zł -na cdp.pl - 99,99zł Chyba szkoda dalej ten temat drążyć. (cena na gog przy obecnym kursie 1EUR = 4,0128zł)
  5. K

    Serca z Kamienia oraz Krew i Wino - dwa olbrzymie dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Dla mnie również ogłoszenie dodatków nie jest zaskoczeniem. Gry z otwartym światem idealnie nadają się do rozszerzeń. Cały czas miałem nieodparte wrażenie, że nawet ktoś z REDów wspominał o dodatkach. Oczywiście cieszę się, że się pojawią. :yes Tymbardziej że cena jest bardzo dobra. Ku...
  6. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon na PAX East 2015 - Nowe wideo z rozgrywki!

    Już inni przedmówcy rozpłynęli się nad tym, jak gra pięknie wygląda, więc nie będę ich dublował. Powiem tylko że powiewy wiatru i oświetlenie naprawdę wspaniale dodają klimatu. Duży plus. Zauważyliście zmiany w inventory? Teraz (4:14) Przedtem (3:59) Poprzedni interfejs przypomina ten z...
  7. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Może REDzi postanowili iść szlakiem Rockstara i zadbać o detale? Zdecydowanie liczę na więcej interakcji z otoczeniem w takich obiektach jak karczma. Tak, żeby można było napić się z każdym i - przy tym - zrobić jakąś casualową mini-misję. No i oczywiście interaktywna wersja questa 'Na k*rwich...
  8. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

    Kurcze, złamałem swoją zasadę i zamiast wypowiedzieć się od razu wypowiem się dopiero teraz :) Następnym razem trzeba robić to od razu bo szkoda tych godzin spędzonych na czytanie wszystkich wypowiedzi :D Również od razu zauważyłem, że tekstury są w niskiej jakości i szczerze nie wiem, jak...
  9. K

    Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

    Polecam jako lekturę przed snem. Jak skończysz czytać... ...nie skończysz.
  10. K

    Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

    Jak spadać z konia, to z wysokiego :) Trudno się dziwić takiemu oburzeniu, skoro RED był uznawany wręcz za mesjasza branży -,- No, patrząc po nagłówkach branżowych stron, wywiady z pewnością będą już bardziej zimne i wykalkulowane.
  11. K

    Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

    Nie wybielajcie całej sytuacji i nie usprawiedliwiajcie CDP, bo tylko dolewacie oliwy do ognia. Jak dla mnie sytuacja jest w lekko ciemnawych odcieniach szarości. Mi akuratnie zależy na dodatkach. Dostanę to, za co zapłaciłem.Sytuacja jest jednak nieco inna - Pan Marcin Iwiński brzydko mówiąc...
  12. K

    Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

    Wow jak spokojnie :) Dla największych fanów-kolekcjonerów ta sytuacja z pewnością była sporym policzkiem ze strony Redów i wylewanie przez nich wiader pomyj jest na swój sposób zrozumiałe. Mi po prostu aż tak nie zależy, żeby mieć wszystko. PRowo sytuacja wypadła słabo.
  13. K

    Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

    I Angry Joe będzie krzywo patrzył przy kolejnej wizycie :no Porzućmy ludzi w zielonych czapkach - moje zdanie na dzisiaj jest takie: Ja akurat rozumiem falę hejtu. Pamiętajmy, że chodzi o EK - czyli przedmiot dla najbardziej zagorzałych fanów-kolekcjonerów (bo tacy kupują EK). Jak dla CDPu tu...
  14. K

    Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

    Generalnie póki ja dostałem zamówiony rower i jestem z niego zadowolony - niespecjalnie interesuje mnie to, że ludzie w zielonych czapkach dostają kaski gratis. Cholerka, ten temat jest zbyt ciężki dla mnie., ktoś mnie musi zastąpić. Może ktoś zabrałby rowery i pojechał na pikietę pod budynek...
Top Bottom