Recent content by Karhes

+
  1. K

    [PC] Gra w wersji 1.12 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Patch 1.12 - Najgorszy patch jaki wyszedł do wiedźmina 3.Akutalnie przechodzę grę 4 raz i nigdy nie zdarzyło mi się żebym naliczył się tyle błędów.Redzi co wy zrobliście ? Zacznę od pierwszego z najbardziej denerwujących wizualnych błędów -Prawie ciągły deszcz! Przez całą grę słoneczna i...
  2. K

    [BUG] Zlecenie : Najgroźniejszy Potwór na Skelige + Czarna perła

    Haha no to widzę sposób jest ale mimo wszystko i tak jest to Bug bo ta misja i ratowanie tego gościa nie powinno tak wyglądać :P
  3. K

    [BUG] Zlecenie : Najgroźniejszy Potwór na Skelige + Czarna perła

    Detrioux być może robiłeś tą misję z perłami przed patchem 1.07.Jak mówiłem grę przeszedłem już wcześniej 2 razy i z tym questem nie było żadnego problemu , teraz już raczej byłem bo 3 raz grę zakończyłem ale wyszedł patch 1.07 robię znowu ten quest i jednak nie daję rady gościa uratować bo...
  4. K

    [BUG] Zlecenie : Najgroźniejszy Potwór na Skelige + Czarna perła

    [BUG] Zlecenie : Najgroźniejszy Potwór na Skelige + Czarna perła Witam Przez całą grę a przeszedłem ją już 3 razy nie miałem problemów z ukończeniem misji itp. jednak po zainstalowaniu patchu 1.07 spotkały mnie już 2 bugi podczas dwóch misji : Najgroźniejszy Potwór na Skelige i zadanie czarna...
Top Bottom