Recent content by lordciamciak

+
  1. L

    CO bardziej oplaca się wybrać: Zakon Elfy czy Neutralność ?

    A ja jestem neutralny i dobrze mi... nie mieszam sie w sprawy obcych... Geralt jest wiedźminem - mutantem... Czlowiekiem to on nie jest, racja, ale przynajmniej gdy podniesie głowę widzi więcej niż krocza ludzi w koło, więc... ^^
  2. L

    Problemy z sefirami, sefiry

    Odpowiadjąc na pierwsze pytanie, apropos potrzeby znaku Igni - Przydaje się... dla mnie najczęściej by tłuc denerwujące roślinki i rozpalać ogniska... Jeden slot zaoszczędzony na krzesiwach ^^
  3. L

    Odgromnik plus golem

    Jeśli utrzymywałeś dobre kontakty z nieludźmi ( np. idź nocą do dzielnicy nieludzi i zabij paru 'niemiluchów'; Vivaldi cie lubi etc...) to Kowal sprzeda odgromnik za 50 orenów... Waluta Temerii to oreny, szanowny panie... Lektura Sapkowskiego powinna naprawić braki w wiedzy ^^... (bez urazy...)
  4. L

    Problemy z sefirami, sefiry

    Brakuje mi sefir Nech'tza i Keth'aar... Wiem że tą pierwszą znajde przy zepsutym golemie, ale nie moge pogadać z Vaską bo gdzieś... hmm... wyparowała... ;D Natomiast co mam zrobić by zdobyć Keth'aar (wiem, wiem... przypdkowo ponoć ma wpść mi w dłonie...)?
  5. L

    Problemy z sefirami, sefiry

    znaku Igni możesz nauczyć sie w pierwszym akcie w Krypcie... (np. w trakcie wykonywania misji dla Mikula) idż na Podgrodzie... ech... aż dziw, że przegapiłeś... :oI przy okazji... Szukam sefiry Keth'aar... Ktoś potrafi dopomóc? (wiem... wiem... Kalkstein napisał że dostaniemy ją przez przypadek...
Top Bottom