Recent content by matgra666

+
  1. M

    Dodawanie aktualizacji

    Nie wiem, czy tylko ja mam ten problem, ale patrząc na ilość problemów z nią to pewnie nie. Mianowicie po pobraniu aktualizacji, nie ważne, czy 5MB, 500, czy 5GB w momencie, gdy pojawia mi się magiczny komunikat, zwykle przy 57%: dodawanie aktualizacji to trwa to tylko, że mam ochotę wyrzucić tą...
  2. M

    Misja Fabularna Bezład-Problem

    Mam problem z w/w misją. Po dotarciu na miejsce i rozmowie z Judy, nie mogę dostać się do środka. Żadne drzwi nie reagują. Na solucjach tej misji jest info, że mogę wejść drzwiami na dole, bądź na górze, ale u mnie żadne nie reagują na nic. Ponadto na filmikach widziałem, że otwierają się...
  3. M

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    10h gry za mną, przeszedłem prolog. Fantastyczna fabuła, wciąga niesamowicie. Po Dzikim Gonie i tym, że CDP jest mistrzem dialogów to tu niestety się nie popisali. Przy głównych misjach w wielu miejscach bez względu, którą opcje dialogową wybierzemy to nasz rozmówca odpowiada tak samo. Jest to...
  4. M

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Pograłem 4h i jestem pod ogromnym wrażeniem rozmachu CP. Miasto - przeogromne, pełne ludzi tam gdzie być powinni( centrum, kluby) i na swój sposób puste i mroczne jak wyjedzie się gdzieś dalej. Możliwości wchodzenia w wiele miejsc zachęca do zwiedzania. Dla przykładu: podczas chodzenia sobie...
  5. M

    [SOLVED] Zacinający, trzeszczący i urywający się dźwięk.

    [SOLVED] Zacinający, trzeszczący i urywający się dźwięk. Witam. Po zrobieniu questa od Barona(odszukanie córki i matki) i dostaniu osiągnięcia w GOG(wiem dziwnie to brzmi, ale przed tym q i osiągnięciem problem nie występował) pojawił się probem jak w temacie. Po kilku/kilkunastu minutach gry...
Top Bottom