Recent content by MaxD23PL

+
  1. M

    Jak podnieść lvl w Velen

    Jak podnieść lvl w Velen Witam, panowie przeskoczyłem do Velen z 5lvl tam koło drzewa wisielców tak śmiesznie w środku mapy, i mam problem z wskoczeniem na wyższy lvl, bo gdy biorę zlecenia z tablic wszystkie są z większym lvl, efekt tego taki, że wszędzie dostaję bęcki. Macie jakieś wskazówki...
  2. M

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Chłopaki, dostałem info od kolegi, zrobił obraz płytki z zmniejszoną prędkością, płyty 2 oraz 3 i instalacja przeszła ok. Ja zasałem z GOGa i działa. Jak usłyszałem muzyczkę w prologu i głos Rozenka, wszystkie bule mi przeszły, bo to przecież nie wina REDÓW tylko tłoczni, także łącze, się z wami...
  3. M

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Ja miałem to samo przy 2 płycie, po skopiowaniu na dysk, instalowało się dalej, ale znowu 3 płyta to nawet DVD nie może się rozpędzić tylko takie cykliczne mielenie dvd i timeout, Nawet sprawdzałem na starym napędzie Plextora, który czyta wszystko i był projektowany w czasach, których przy...
  4. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ale zaraz a jak to jest, bo na tych płytkach jest język PL. A jak ściągnę i zainstaluje z gog-a to będę miał po angielsku czy będzie pełny PL
  5. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Kurde wiecie co? żadna firma mi tyle emocji nigdy nie zafundowała. Pierw domniemany downgrade, później "równi i równiejsi" a teraz ta płyta, Ciekawe ilu jest takich płyt zwalonych. Ja przeważnie, nigdy się nie udzielam, bo to co mnie interesuje to odp. już istnieje na forum. U mnie się już...
  6. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Cześć chłopaki macie, może jakiś pomysł, bo zacząłem instalować właśnie grę ale druga płyta jest walnięta. Czy zostało mi tylko ściągnąć z gog-a?
  7. M

    E3 2014

    z tym "a potem normalny człowiek" trochę przesadziłeś, w takich sytuacjach czytam sobie posty użytkownika, i wychodzi wtedy ta normalność. Co to E3 to startujemy już, za niecałą godzinę lets go!
  8. M

    E3 2014

    Walka z indykiem...HEHE!
  9. M

    E3 2014

    Może u microsofta pokażą coś jak Wiesiek współgra z kinectem, bo było gadane, że taka funkcjonalność będzie dostępna
  10. M

    E3 2014

    No...! Dobra znalazłem, oto linkE3 Twitch stream
  11. M

    E3 2014

    Eee, panowie a jest jakieś info o stream'ie z wieśka tego o 1:30, będę w wtedy w domu po robocie i z chęcią obejrzę. Kolekcjonerka zamówiona, także teraz tylko oglądać co gra ma nam do zaoferowania.
Top Bottom