Recent content by Merowing_PL

+
  1. M

    Aktualizacja 1.2

    4 miesiące od premiery, patch notes na ponad 500 pozycji i nie wiem czy jest to chociaż promil tego co jeszcze trzeba w tej grze zrobić ale wątpię żeby nadawała się do czegokolwiek. Jak wcześniej bardzo chwaliłem tą grę, spędziłem w niej przez cały grudzień 108 godzin, przeszedłem główny wątek i...
  2. M

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    też mi się tak wydaj, SI policji (żeby nie spawnowali się za plecami gracza jak mniemam) jest całkowicie do przebudowania.
  3. M

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Ja tam misję ,,czerwony wieszcz" przeszedłem bezproblemowo na 1.06. Co do aktualizacji to szrzecze? Spodziewałem się większej bomby skoro zdecydowali się na przeskok z 1.06 na 1.1 a w szczególności wkurza mnie AI ruchu drogowego i stojące w pewnych miejscach na drodze auta np przy wjeździe na...
  4. M

    "Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

    A więc tak jak podejrzewałem, po modyfikacjach gra zaczęła mi się wypłaszczać, odinstalowałem grę, skasowałem wszystkie foldery związane z grą, pobrałem od początku i wszystko śmiga. Przeszedłem moment w którym utknąłem bez żadnych problemów. Oczywiście wczoraj w międzyczasie wyszedł nowy...
  5. M

    "Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

    Mnie wyrzuca z gry zawsze po tym jak zacznie się jakaś większa jatka i zaczyna być dużo strzelania. Np teraz jestem w miejscu gdzie z nomadami kradniemy jakąś tam ciężarówkę bazyliszek i non stop wypłaszcza mi się w tym samym miejscu. Spróbuję zainstalować od początku bo wydaje mi się że...
  6. M

    Znikł kryształ w wieży w kaer morhen

    Znikł kryształ w wieży w kaer morhen W misji w której w kaer morhen trzeba w wieży ustabilizować portal znikł drugi kryształ który był wcześniej dostępny z rusztowania na półeczce.
  7. M

    1.10 - znikł kryształ w wieży w kaer morhen

    1.10 - znikł kryształ w wieży w kaer morhen Jak w temacie, nie można ustabilizować portalu ponieważ kryształ który był dostępny z rusztowania na półeczce znikł.
  8. M

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Uważam że powinny zostać zmodernizowane okienka na umiejętności, 12 okienek to zdecydowanie za mało powyżej 40 lvl postaci, a może po prostu dodać więcej okienek na wyższych poziomach trudności w NG+
  9. M

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Co zrobić żeby w dodatku mieć rynsztunek z końca głównej gry? Bo dzisiaj odpaliłem sobie dodatek ,,Tylko Serca z Kamienia'' i gra rozpoczęła się z podstawowym rynsztunkiem, co zrobić żeby mieć ten który miałem jak kończyłem grę?
  10. M

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Ale pracują przez długi weekend, no no, robota im się pali w rękach, sam Momot dzisiaj się nic nie odezwał chyba więc pewnie kończy właśnie leczyć kaca dopiero. Ale jaja, normalnie mogliby sobie darować te obietnice że będą pracować przez weekend jeśli będzie trzeba itp w du*ach się...
  11. M

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Mogli w poniedziałek wydać tego hotfix'a i spokojnie się dzisiaj weekendować, skoro mógł powstać mod który naprawia zielone misje to nikt z CDPR nie wmówi mi że hotfix to była grubsza sprawa lub coś w tym stylu, nie wiem kto był taki ,,mądry'' że uznał wsadzenie hotfix'a do całej paczki 1.05 za...
  12. M

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Aleś wymyślił, nikt nie będzie od nowa gry zaczynał i z jęzorem na brodzie przechodził ją całą a dodatkowo prawdopodobnie jutro albo w sobotę będzie już patch więc ten mod ma rację bytu tylko do wydania patcha, nie dłużej
  13. M

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Wgrałem sobie ten mod fix do zielonych zadań i ten 20% do szarych i gram, będzie patch to wszystko wywalę, nie idę w główny wątek bo i tak Roche jest zabugowany tylko robię zlecenia wiedźmińskie i jest git
  14. M

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Właśnie zobaczyłem że na poprzedniej stronie podałeś linka tak więc przepraszam za moje niedopatrzenie ale równocześnie dziękuje za odpowiedź, kurde no mod genialny ale jeszcze pomyślę czy go użyć :p a tym czasem idę spać bo już z deka późno, elo
  15. M

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    o jakim modzie mówisz?
Top Bottom