Recent content by mroku

+
  1. M

    Co Wiedźmin zmienił w twoim życiu ?

    Również podpisuję się pod obiema wypowiedziami.Jeśli chodzi o samą grę to pozwoliła mi uwierzyć, że w Polsce (Polacy) mogą zrobić fenomenalną grę, która poruszy cały świat i dało mi iskierkę nadzieii, że w naszym kraju ta branża się troszkę ruszy. Tak więc po raz kolejny wielkie Dziękuję w...
  2. M

    Wesołych Świąt, Wiedźminie! - prezent od Hostile'a... ;)

    Jestem pełen uznania :)
  3. M

    Problemy z grą - grafika

    Problem już rozwiązany przez twórców gry :)http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=21013.0
  4. M

    Problemy z grą - inne

    Masz najnowsze sterowniki do karty graficznej? Miałem podobny problem i wgranie najnowszych sterów pomogło. Pozdrawiam :witchmas:
  5. M

    Upominek od CD Projekt RED

    Co prawda z EAXa nie korzystam to za usunięcie błędu rozmycia serdecznie dziękuję i pozdrawiam :wave: :witchmas: Wesołych życzę
  6. M

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Jak więcej broni skoro to wiedźmin? Co do "mniej biegania" też się nie zgodzę. To przecież gra RPG a dwa, to w dawnych czasach niestety trzeba było tyle łazić. Metra nie było :)
  7. M

    Wiedźmińska Kartka Świąteczna

    Również życzę Wszystkim Wesołych Świąt :) dziękuję za kartkę (ale faktycznie milsze były te prawdziwe co wysyłaliście :teeth: :P )
  8. M

    Geralt-gwiazda polskiego intenetu?

    albo The Witcher ;D
  9. M

    Propozycja propozycji

    Jednak świat bez takich postów, na które odpowiedź padła np strone wcześniej nie mógł by istnieć. Był by zbyt idealny przez co nudny :) niektóre sytuacje są rozumiałem bo fakt faktem osoby nowe na forum, musiały by przebrnąć przez setki stron zanim by cokolwiek napisały....a jak by nie patrzeć...
  10. M

    Geralt-gwiazda polskiego intenetu?

    czyżby nowy temat tabu w Polsce ;) ??
  11. M

    Geralt-gwiazda polskiego intenetu?

    ale o dziwo nie mam tego dość :) a często się zdarzało, ze miałem dość ciągłego słuchania i reklamowania ksiązki/gry/postaci :)
  12. M

    Wiedźmin na konsole

    Tworzenie gier wieloplatformowych to po części w dzisiejszych czasach standard. IMO TW miał by szanse odnieść spory sukces na XBOXach i PEeSACH tylko trzeba bylo dobrej reklamy żeby się przebić przez to wszystko co serwują nam twórcy gier na konsolki
  13. M

    Game Developers Choice Awards - nominacja do nagrody "debiut roku"

    lipne te wyniki wg mnie i nie chodzi mi o fakt, że nie wyróżnili Wiedźmina tudzież wydaje mi się, że sobie zasłużył. Game of the Year: Porta wtf ?? :/Audio w BioShocku az tak super nie jest :/ no ale jeśli chodzi o te technicze nagrody no to napewno Crysis i BS sobie zasłużyłyl
  14. M

    Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

    mam taki malutki pomysł (który mógł bym sam zrobić i zrobie jeśli nikt nic nie napisze tylko potrzebuje troche wolnego czasu) może w związku z tym, ze zaczynaja się kłótnie przez to, że ludzie zaczynają zadawać ciągle te same pytanie (fakt faktem 30 stron nie jest latwo przeczytac :)) moze by...
  15. M

    Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

    Chyba jak raz zarejestrujesz gre to jest ona zarejestrowana prawda? :) a o dostęp odpowiedział już kolega wyżej.
Top Bottom