Recent content by n0c0n

+
  1. N

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Całkiem prawdopodobne, że na światowy rynek był inny wytwórca/tłocznia płyt. Dokładnie taki sam tekst dostałem dziś jako odpowiedź na zgłoszenie przez stronę cdp.pl Czyli wystarczy wysłać etui z wszystkimi płytkami - nie wysyłamy całej wielkiej baczki którą otrzymaliśmy. Co jest dobrą...
  2. N

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Tak, pięć napędów optycznych ma aktualne sterowniki i firmware na płyty 1,3,4,5 lecz na płytę 2 (a konkretnie na jej obszar miedzy 48-55%) już nie? Proszę mnie nie rozśmieszać. Polecam się przyjrzeć jak wygląda fizycznie płyta, z której wam nie czyta danych. Na mojej ewidentnie widać dziwny...
  3. N

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Kogoś w CDP.PL nieźle porąbało. Po 15 minutach oczekiwania na połączenie konsultant stwierdził, że to wina nieaktualnych sterowników napędu optycznego. Nie pomogło tłumaczenie, że sprawdzane na kilku różnych komputerach z różnymi napędami. Uparcie czyta formułkę, o aktualizacji sterowników...
  4. N

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Również mam problem z instalacją z drugiej płyty. Dokładne to jest problem z plikiem costam_3.bin Nawet próba kopiowania samego pliku na dysk zawodzi. Widocznie uszkodzona jest płyta. I znowu w dniu premiery sobie nie można pograć. W przypadku W2 padły serwery a teraz walnięte płyty DVD. A kupa...
Top Bottom