Recent content by Neuro.182

+
  1. N

    Świat wiedźminów wielkości 1/4 Polski?

    Założenie ,że ktokolwiek z "mozolnie liczących" nie czytał jest oględnie mówiąc nieprzemyślane :DZ X do Y może być np 50 jednostek ..... mil, kilometrów, stajań( sic!) kroków itp..... ale czy to pomoże wyskalować mapę , jeśli dukt,szlak,droga czy cokolwiek innego wije się po lasach , omija...
  2. N

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Thewitcher , oficjalne forum dyskusyjne po hasłem "wiedźmin" i cokolwiek jeszcze jest niewątpliwie własnością CDRED jednak sens istnienia forum nadają użytkownicy.Zmiany ( a raczej propozycje) były dotąd poddawane ocenie moderatorów i przekazywane( lub nie) " wyżej" ( za wyjątkiem momentów w...
  3. N

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Jak to? Przecież jest super... Nie umiecie docenić zmian zmian. Zmiany są zawsze dobre , nawet jesli przez jakiś czas bedzie problem. Przystosujecie się . Ja się przystosowałem . Prawie .Teraz będę długo szukał . Tak długo na ile wystarczy mi cierpliwości. :D
  4. N

    Nawiązania do pop-kultury i nie tylko ;-)

    No trzeba chociaż było zatrzymać się na tym "dochodowym".... "Belki" dotyczy dochodów kapitałowych ...ale czy Gerlat wpłacił Foltestowi kasę na lokatę?( to tylko przykład) Ech.....jak już wcześniej pisałem tak się potwierdza : podatek !!! nawiązanie do podatku ..eurekasłowa pasowania na...
  5. N

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Jakby wiedzieli to by powiedzieli :D
  6. N

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Czyżbyś nie czytał regulaminu forum....przed napisaniem swojego pierwszego posta..i tego powyżej też? :PWystarczy przeczytać i się zastosować.
  7. N

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Irasiad to Socchi?? Nie wiedziałem.Argument za wyłączeniem możliwości zmiany nicka.:D
  8. N

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Gdzieś tu kiedyś przy okazji innego tematu stricte informacyjnego wywiązała się podobna dyskusja. Proponowałem wówczas aby nie było możliwości dopisywania postów w takich wątkach. Nie przeszło. Propozycję ponawiam.
  9. N

    Bugi

    Załatw Zygfryda pochodnią ( i znakami) , zabierz miecz z jego szczątek..potem się jakoś rozkręci... :PPrzy okazji już w tym momencie dokonasz ważnego dla fabuły wyboru.Chyba się wycofam z mojego "narzekania" na jakość ER. Po tym co tu czytam to mam wrażenie ,że dostała mi się ER v 3.11 :P
  10. N

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Oczywiście. Witam nowego moda.Gratuluję.Życzę cierpliwości.Bez cienia ironii czy złośliwości.Uprzejmie odpowiadam: Mój poprzedni post w tym wątku był spostrzeżeniem a nie spamem jak K raczył zauważyć :PNie jestem jednak w stanie przyporządkować treści niektórych postów do tematu wątku ( nie...
  11. N

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Chyba znowu pomyliłem wątki.Ed: Więc po co spamujesz?K.
  12. N

    Bugi

    Temat ....czytajcie temat wątku..a narzekania na graczy narzekających na jakosć ER piszcie w innym , odpowiednio oznakowanym temacie.ER jest mniej stabilna aniżeli wersja premierowa. Miałem też problemy z grafiką i chwilkę musiałem pokombinować. Tylko w imię czego? Czasu jaki był potrzebny żeby...
  13. N

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Te kilka innych osób to przypadkiem user czesio2504 ?? :PJest gdzieś dostępna lista userów odznaczonych? Taka ściana chwały ? A może jest lista z uzasadnieniem lub chociaż wymianą myśli w stylu ".. mam wrażenie ,ze userXX to niezły technolog..." :P Nie ma ? To ja proponuje utworzyć.Jest? Gdzie...
  14. N

    Bugi

    Ten cały eax to faktycznie niedoróbka poważna.
  15. N

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Jakie jest pytanie? :PMam pytanie. Czy zastosowanie dla karmy się znalazło już? p.s odpowiedź w formie " było - użyj opcji szukaj" uznam za niewystarczające.
Top Bottom