Recent content by pavelbieniasz

+
  1. P

    Przedstawiamy V - Nomad

    Nawet po zmianach według mnie wygląda dużo lepiej niż Sebastian V.
  2. P

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Rzadko się udzielam, ale parę słów w temacie realizmu. Moim zdaniem można takie omijanie kul spokojnie zrzucić na barki konwencji języka gier. Dostajesz w lore takie "przyśpieszenie reakcji". Jako projektant mechaniki gry musisz zastanowić się jak to przedstawić, aby gracz to poczuł...
  3. P

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Prawdopodobnie tak, jak przy Wiedźminie 3 pokażą żywy gameplay i tak samo jak przy Wiedźminie 3 wyjdzie on na światło dzienne najwyżej jako kilkudziesięciosekundowy, nagrany smartphonem zlepek rozmazanych pixli. Mówimy o tym, co pokażą światu, nie grupce dziennikarzy, którzy jedyne co będą...
  4. P

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Po raz pierwszy jak zobaczyłem zwiastun doznałem małego szoku, przygotowany byłem na klimat zapoczątkowany w teaserze sprzed lat. Nijak mi to nie pasowało do cdepu i wydumanej mroczności Wiedźmina, którą sobie zapamiętałem. Ale oglądając raz po raz zastanowiłem się, czemu tak jest, a nie...
  5. P

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Przy okazji jest żywą legendą i przede wszystkim osobą, która chce już odpocząć.
  6. P

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Panowie, co wy z tymi czerniami. Oczywiście te kolorki to mocna przesada, ale według mnie równie fatalnie wygląda pokolorowanie Geralta od góry do dołu na czarno jak to modderzy mają w w zwyczaju robić. Ja tam wole męskie, żołnierskie barwy. <---Trolling
  7. P

    Krew i Wino - zmiany w stylu graficznym

    adventus.991 A dajcież spokój. W twoich kolorach po 10 minutach głowa boli. Dobrze, że narzucili coś spajającego. Takich ogólnych filtrów brakowało mi trochę przy podstawce.
  8. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    I_w_a_N wiesz, że wyciągasz jakieś pojedyncze sceny, które nijak mają się do oceny całości?
  9. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    UGRZECZNIENIA???:D Mówisz o grze w której trzy nagie, wyuzdanie kobiety gotują w krwi trupy i kosztują czy smaczne?:D Co do sceny z Shealą, tak zdecydował reżyser/scenarzysta cutscenki i sądzę, że ostatnią rzeczą którą się kierował to tym, żeby nie było zbyt brutalnie.
  10. P

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Zorpen jest pan pewny?:)
  11. P

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Mi się wydaje, że nieliniowość ciągle jest duża, ale przestała być tak (czasami nachalnie) eksponowana jak np. w części pierwszej. Dwójka z dwoma odrębnymi aktami była trochę chybionych eksperymentem w kontekście przeciętnego gracza.
  12. P

    Żółta karta dla CD PROJEKT RED

    Zrób jedną z najlepszych gier w historii. Dostań żółtą kartkę od szeryfa... Schowałbym się ze wstydu na miejscu twórców.
  13. P

    Patch 1.04 w wersji PC już do pobrania!

    Ja mam specyficzny problem. Na początku praktycznie każdy kupiec miał karty do kupienia, później praktycznie żaden. Niestety nie zaopatrzyłem się nic w porę. Z tego powodu gwint u mnie stał się mocno utrudniony, bo mam słabe karty.
  14. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Mam identycznie.
  15. P

    Wiedźmin 3 - grafika

    Raczej z tym rozrostem geometrii bym uważał, wydaje mi się, że będą rosły dopóki nie będą sprawnie wysokiej rozdzielczości displace chodzić. Później równie dobrze może to przystanąć, tak jak trochę przystanęło w animacji. Mniej szczegółowy w geometrię model jest milszy w dalszych pracach typu...
Top Bottom