Recent content by PsychoClown

+
  1. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - rozgrywka w polskiej wersji językowej

    Jeszcze tak à propos poprawności w napisach, 14:44 - napisy mówią "To właśnie są Panie" podczas gdy powinno być "To są właśnie Panie". Skończę oglądać i dodam moją opinię o dubbingu. EDIT: Z początku miałem wrażenie iż faktycznie gra aktorska pana Jacka obniżyła swoje loty. Na szczęście się...
  2. P

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Podejrzewam, że jeśli na wystawie było pudełko X1 to pokazywali wersję płócienną mapy.
  3. P

    Ślad

    Pfffffffffffffffffffffffffffffffff...
  4. P

    Obejrzyj „Podążając za tropem”, film rozpoczynający grę Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Epicki jest, temu zaprzeczyć nie mogę, jednak jestem odrobinę zawiedziony długością i brakiem dialogów.
  5. P

    Ślad

    http://thewitcher.com/thetrail Przestał odpowiadać.
  6. P

    Ślad

    Mam powody by podejrzewać że jednak nie jest to całość. Na stronie The Trail widzimy kamerę zbliżającą się do oczodołu kruka. W intrze tego fragmentu nie ma. Oczywiście jest możliwość, że to tylko na potrzeby strony ale jeśli nie to znaczy, iż czeka nas coś więcej! :look:
  7. P

    Ślad

    "The Trail Opening Cinematic is an epic sneak peek into the adventure that awaits gamers in Wild Hunt" To nie jest sneek peak intra tylko sneek peak gry.
  8. P

    Ślad

    Właśnie tak się zastanawiam, czy za 17 minut zobaczymy więcej materiału?
  9. P

    Ślad

    Właśnie obejrzałem intro na Golden Joystick Awards. STOP. Nie wiem co powiedzieć. STOP. Mam ciary! STOP. HYPE. STOP.
  10. P

    Ślad

    No nie wyczymie jeszcze ponad godzina!
  11. P

    Premiera intro do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon odbędzie się na gali Golden Joystick Awards

    Hypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypehypeh...
  12. P

    Ślad

    I za Wiedźminem(?) na koniu.
  13. P

    Ślad

    Czyli koniec teorii spiskowych? A było tak fajnie... ;_; Chciałbym także zgodzić się z przedmówcą. Uważam, że wypuszczanie intra w ogóle jako materiału promocyjnego jest troszkę słabym posunięciem. Wierzę, iż REDzi po prostu nie mogą się doczekać momentu, w którym zobaczymy ich produkcję ale...
  14. P

    Ślad

    To Wiesiek będzie mógł gotować ten Bigus czy nie? D: I co z pierogami? Panie Marcinie, co z pierogami!?
Top Bottom