Recent content by Robertboanerges

+
  1. R

    Problem z grą

    Nie mogę wejść do gry. Naprawianie gry nic nie pomaga. https://zapodaj.net/d5da0d4be2de8.jpg
  2. R

    Zbyt długie wyszukiwanie przeciwnika ... nawet 30 minut

    Chyba już ok jest właśnie potyczki mogę grać i także z znajomymi . W końcu działa . Dzięki REDzi tak trzymać.
  3. R

    Zbyt długie wyszukiwanie przeciwnika ... nawet 30 minut

    Podbijam ja od premiery (23 października) nie mogę pograć wogóle. Wyszukiwanie preciwnika trwa bez końca nawet z botem w treningu bez skutku.
  4. R

    Problem: gog galaxy fatal error failed to load game database

    Temat do zamknięcia -- zrobiłem reinstal systemu
  5. R

    Problem: gog galaxy fatal error failed to load game database

    Niestety nic z tych rzeczy nie działa.
  6. R

    Problem: gog galaxy fatal error failed to load game database

    Niestety instalacja na innej partycji nic nie daje. Kilka razy to robiłem z tym samym skutkiem.
  7. R

    Problem: gog galaxy fatal error failed to load game database

    Przeskanowałem skanerem przeciw malware itp. Też nic nie pomogło. Pozostaje mi reinstal systemu.
  8. R

    Problem: gog galaxy fatal error failed to load game database

    A ja mam problem z odpaleniem Gog galaxy Nic nie pomaga reinstal na inną nawet partycję wyłączenie antywira nic
  9. R

    Ekonomia w świecie gry, kupcy

    A spróbuj koło tego kupca zapisać grę i wczytać ponownie ten zapis. Mi to z jednym kupcem pomogło.
  10. R

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Sorki że dopiero teraz ale dzięki. Twoja kolejność instalacji działa. Ostatnia łatka 1.22 wreszcie instaluje się prawidłowo, Szkoda tylko że prawie z każdą łatką muszę przeinstalowywać grę.
  11. R

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    MIchapod napisz czy ci w ten sposób zadziała. Bez przesady żeby za każdym razem gdy łatka nowa wyjdzie trza na nowo instalować grę.
  12. R

    Aktualizacja 1.22 już dostępna!

    Mam to samo.
  13. R

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    E co jest z tą łatką ???? Pobrałem 2 razy z Gog i to samo. Odpalam instalator i zauktualizowanie gry przebiegło w mgnieniu oka. Coś nie tak se myślę. Odpalam grę patrzę a tam wersja 1.21. Za 2 razem pobranej łatki to samo.
  14. R

    Aktualizacja 1.20 już dostępna!

    Ja też mam w pl.
Top Bottom