Recent content by roninpn

+
  1. R

    Problemy z sefirami, sefiry

    Na Utopców pomaga mi jakaś wstążka którą kupiłem przez przypadek gdy chciałem zaliczyć Plotkarę.Co do reszty potworów z bagien to pomaga przypalanie, za wyjątkiem Viwern
  2. R

    Pracujace dziewczeta

    Mam taką sytuację od momentu gdy nie mając zlecemia Carmen, biegałem po Wyzimie z wyjętmy mieczem i jakaś uzbrojona banda stała obok niej, rozpracowałem drabów, a teraz Laska krzyczy jak mnie zobaczy coś o Salamandrze...
  3. R

    Problemy z sefirami, sefiry

    Mam 9 sefir umieściłem je w obeliskach, brakuje mi 10 której nie mogę zdobyć bo ekipa z Wyzimy się obraża i nichcą gadać.Wątek z Vodionoj i Drwalami skończył się zaraz po tym jak go otrzymałem, poprostu nagle cała ekipa znikneła poza krasnoludem który twierdzi że już za puźno bo wszystcy...
  4. R

    CO bardziej oplaca się wybrać: Zakon Elfy czy Neutralność ?

    Kiedy stanąłem po stronie wiewiórek, po załatwieniu sprawuchy przy cmentarzysku golemów , ten szef Elfów powiedział mi coś o zaginonym Wiedźminie... Dziś sprawdzę co powie zakon ....
  5. R

    Duuuzy problem w II Akcie - zabicie dziadka

    Co do Dziadka .... hmmm... wyrwałem chwasta.... a resztę przed chatką spaliłem...tylko przyszedł taki "Misio-smok" (Viverna czy coś) nie chciał się palić.W chacie była książka... Dziadka wcześniej nie dostarczyłem do kapliczki bo spodobał mi się tekst "spiepszaj dziadu"
Top Bottom