Recent content by shie.231

+
  1. S

    WAŻNA INFORMACJA o nadchodzącym połączeniu kont RED/GOG

    Jest mi przykro, ja też dostałam jakieś przypadkowe cyferki i nie wyglądam już dostojnie. Naiwnie łudziłam się, że mój zbitek przypadkowych liter jako nick był oryginalny. Nie był. :sad:
  2. S

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Najnowsza Ciri od Pati Ćmak.
  3. S

    Zmiana okładki gry (ankieta)

    Mnie właściwie ta okładka aż tak nie przeszkadza - wiadomo, że grę kupię niezależnie od niej; zresztą i tak będzie stała na półce "grzbietem" do przodu, więc na okładkę nie będę patrzeć. Sam Geralt ma tu za to twarz nieco... specyficzną, o wiele bardziej podoba mi się ta z gry (wydaje mi się, że...
  4. S

    Save z W2 do W3/symulacja wyborów

    Źle to ujęłam, chodziło mi oczywiście o nawiązania do naszych wyborów. :)
  5. S

    Save z W2 do W3/symulacja wyborów

    W sumie to cały czas było powtarzane, że w grze skupimy się na poszukiwaniu Yen. I Ciri. Prawdopodobnie zatem w Dzikim Gonie będzie znacznie mniej polityki niż w W2, co nie zmienia faktu, że zapomnienie o istnieniu Addy z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu mnie boli. Nie po to biegałam wokół...
  6. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Nie wiem, jak Wy, ale ja widzę tu uderzające podobieństwo pod względem jakości tekstur! Żeby jeszcze tylko W3 miał takie wymagania, jak Gothic 2. Może mogłabym go wtedy nawet odpalić. :troll: EDIT: Jejku, @proksimslav, ja tu się z Twojej teorii podprogowo naśmiewam, a Ty mnie obsypujesz...
  7. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Chyba się pogubiłam. O ile się nie mylę, w większości opieracie się na opiniach polskich dziennikarzy, a jeszcze niedawno było powiedziane, że po tym, jak wszyscy bez problemu pokonali gryfa, poziom walki został trochę zwiększony i za granicą nie mieli już tak łatwo. Nie martwiłabym się więc o...
  8. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Tylko pytanie, czy detale nóg konia są nam niezbędnie potrzebne w tej grze. Ja jestem na przykład bardzo zadowolona z grafiki (no, może z wyjątkiem tej nieszczęsnej roślinności, ale żywię nadzieję, że już ją trochę poprawili), tylko z wymagań nieco mniej. Co do istnienia-nieistnienia gry: chyba...
  9. S

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Tego chyba jeszcze nikt nie wrzucał. Wiem, że wiele osób nie przepada za Ciri autorstwa Pati Ćmak, ale ten rysunek jest jakiś taki... wyjątkowo uroczy. Ciri i Jaskier: ..
  10. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Z drugiej strony nie wierzę, że brak jakiejkolwiek z nich będzie uniemożliwiać rozgrywkę. Utrudniać - to na pewno, ale wszystko będzie zależeć od gracza. Teoretycznie W2 można przejść używając tylko i wyłącznie srebrnego miecza; pewnie byłoby to piekielnie trudne, ale nie niemożliwe. Wydaje mi...
  11. S

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Uf, trochę lżej mi się na sercu zrobiło! Dziękuję za informację ;)
  12. S

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Nie wiem, czy już był poruszany ten temat (cóż, pewnie tak), ale powtarzam sobie właśnie W2 i strasznie denerwuje mnie to, że każdemu kupcowi można sprzedać dowolny element naszego ekwipunku... i to za taką samą cenę. Po co zielarce mój biedny sihill - nigdy nie wybaczę REDom, że w W2 nic nie...
  13. S

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Nie, nie, nie. Nie. Żadnego Wiedźmina 4, trylogia to trylogia, żadnych czwartych części, nie zgadzam się. Ale za to bardzo chętnie zagrałabym w grę, której główną bohaterką byłaby Ciri - ma przecież wielki potencjał. Dodatkowo byłoby to ciekawe uzupełnienie Wiedźminów, szczególnie dla tych...
  14. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Powinni coś nam dać, bo się zamarudzimy na śmierć. Jak nie pojawia się nic nowego, to zaczynają się analizy starych materiałów na poziomie połowy piksela, co nie jest dobre ani dla REDów i ich gry, ani dla zdrowia psychicznego fanów (to drugie przede wszystkim). Zatem w celu ominięcia problemów...
  15. S

    Wiedźmin 3: świat

    To ma więcej sensu. :) Tak kończą się próby jednoczesnego czytania forum i Pazdry - nie ogarnia się ani chemii, ani alchemii.
Top Bottom