Recent content by Shock2k15

+
  1. S

    Witcher 3 in Polish language, can't start in Polish I am in USA using Steam version HELP

    Witcher 3 in Polish language, can't start in Polish I am in USA using Steam version HELP I tried switching to Polish in Steam options yet the voice overs are still in English well at least in intro movie. How can I play the game in Polish please help me.
  2. S

    How can I change voice over language?

    I found it in steam advanced options, had to right click the game and change language :p
  3. S

    How can I change voice over language?

    The Steam version, latest one
  4. S

    How can I change voice over language?

    How can I change voice over language? I live in USA but I want to play the game in Polish since it is my native language, please help
  5. S

    Where can I get the Polish language audio pack?

    Where can I get the Polish language audio pack? I live in the USA but I am Polish and want to play this game in my native language, please someone help.
  6. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    czy może moderator teraz usunac ten temat zanim sie zdenerwuje na tych trolli i cos nie odpowiedniego powiem? ---------- Updated at 03:08 PM ---------- Dziekuje ci gialdonar, nareszcie znalazla sie osoba ktora ma troche szacunku do osoby a nie jakis troll. Teraz mogl by moderator usunac ten...
  7. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Umiesz czytac? Mowilem wam juz raz ze jak w Polsce bylem ostatni raz mialem 11 lat a teraz mam 33 wiec daj mi spokuj i wroc do tematu.
  8. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Wiec tak jak pytalem, czy bede mogl se pograc w Wiedzmina 3? Koenstrass mowil ze bedzie to morzliwe mimo ze mam Radeon HD 7850 mam nadzieje ze ma racje. Jerzeli Wiedzmin bedzie hodzil na Xboxie one to chyba Wiedzmin 3 powinien dzialac na moim PCecie.
  9. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ladies and gentlemen this is a troll ^ Panie i panowie o to troll
  10. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Definitywnie nie troll, tylko nie wiedzialem gdzie zapytac sie te pytanie. Pisali ze minimum na Wiedzmina 3 to Radeon HD 7870 a ja mam tylko 7850 i gram na monitorze 1600X900 rozdzielczosc. Sorki za umieszczenie tego w zlym miejscu na forumie. Po trzecie mieszkam w USA od roku 1993 a mam teraz...
  11. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Mam wszysdkie wymagania na Wiedzmina 3 oprucz karty graficznej czy nadal bede mogl grac? Ram: 8 GB Processor: AMD FX 6300 - 6 core - 3.50 GHZ Windows: 64 bitowe Karta graficzna: PowerColor AX7850 2GBD5-DH Radeon HD 7850 2GB 256-Bit GDDR5 ((Czy z tym jest problem i jerzeli tak to dlaczego ta...
Top Bottom