Recent content by Sielislaw

+
  1. Sielislaw

    Aktualizacja 2.02

    Cóż...przez ten czas od premiery bywały chwile wzlotów i upadków, narastały jednocześnie gniew i uwielbienie ale nie oszukujmy się. Cyberpunk 2077 to arcydzieło i mówi to stary chłop z ponad mocno tysięcznym godzinowo czasem poświęconym tej niesamowitej grze. Fabuła włącznie z Widmem Wolności to...
  2. Sielislaw

    Aktualizacja 2.01

    Naprawiono błąd, który mógł wywołać u V niewrażliwość na wszystkie obrażenia...... DZIĘKUJĘ (y)
  3. Sielislaw

    Aktualizacja 2.01 już wkrótce (znane problemy)

    Czy naprawicie ten bug po którym V staje się niesmiertelny? Zepsuło mi to całkowicie rozgrywkę ;(
  4. Sielislaw

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    Cóż, emocje opadły i pora trochę ponarzekać.... Cyberpunk 2077 po łatce 1,5 znacznie wypiękniał i to raczej nie za sprawą mojej nowej karty graficznej. Niestety w moim odczuciu błędów przybyło i to mocno zauważalnych i irytujących. Grając po premierze na starym rx480 nigdy nie uświadczyłem...
  5. Sielislaw

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    Nie wiem co się dzieje, pograłem trochę rano i po wyjściu z gry samo zaczęło się ściągać CUŚ 66GB-- jakaś poprawka? przecież mam już tego rewelacyjnego patcha 1.5.... co tu się wyprawia? :eek:
  6. Sielislaw

    Aktualizacja 1.2

    Też się dołączam, 664h i nigdy nie miałem problemu z zaliczeniem jakiegokolwiek zadania. Jednakże jest to możliwe w przypadku gdy wykonujemy np. zgłoszenie przestępstwa, które zawsze składa się z dwóch etapów a my zmieniamy kolejność. Wiadomo, doskonale orientujemy sie w terenie i chcąc sobie...
  7. Sielislaw

    Aktualizacja 1.2

    heh, więc to było wcześniej.....Patrz jak to taka decyzja na początku gry ma odbicie w finale.... wydawało mi się, ze wszystko już wiem o tej grze a tu proszę Dzięki Dobra Kobieto ;)
  8. Sielislaw

    Aktualizacja 1.2

    Hej hej Moi Mili! Mam newsa ale takiego, że szokkk! Zostało zmienione zakończenie a dokładnie te gdy nie wiem już, zgłupiałem
  9. Sielislaw

    Aktualizacja 1.2

    Rzeczywiście jest ta giwerka hologram obracający się na szczycie wieżowca. Czasem sobie oglądam takie tam różne zjawiska ale tego nie pamiętam wcześniej, bardziej te rybki na rondzie można zapamiętać :) to własnie na tym rondzie auta jeżdzą po bandzie :p ;)
  10. Sielislaw

    Aktualizacja 1.2

    Słuchajcie, również mam taki mały problemik z grafiką choć raczej to sprzętowa sprawa. Standardowe taktowanie mojej karty to 1310 MHz, podkręciłem do 1350 ale było niewystarczająco więc po wnikliwej analizie i przeczytaniu oraz obejrzeniu sporej ilości materiału, ostatecznie pracuje na 1390MHz...
  11. Sielislaw

    Aktualizacja 1.2

    Dokładnie-- udaj sie do Totentanz tam jest mega klimat \o/ ALeeeee ta gra potrafi zaskoczyć--- przechodzę ją enty raz i mam neWsa-----------> na poczatku gry w ALL foods siedzi zamnkniety koles Brick....jeśli zdetonujecie ładunek rozerwie go na niezliczona ilośc kawałeczków a potem...
  12. Sielislaw

    Aktualizacja 1.2

    Próbowałem bloku ale to trzeba wyczuć doskonały moment i nie zawsze się udaje. Zgadzam się, że to może być kluczowe bo po bloku V wyprowadza kilka szybkich krytycznych ciosów. Sposobem jest też odepchnięcie przeciwnika tak aby stracił równowagę- u mnie prawy przycisk myszy trzymam a potem klikam...
  13. Sielislaw

    Aktualizacja 1.2

    Tak ale po jakim czasie i z jakim bólem d...y. Trzeba latać po riperach i patrzeć czy mozna dokupic cokolwiek co by pomogło. Przydatna jest ta Tabula Rasa i dostępna za w miarę dobre pieniądze a to, że go pokonałem to raczej przypadek bo miałem już odpuścić. Po tym patchu więcej kasiorki wpada...
  14. Sielislaw

    Aktualizacja 1.2

    Ponad 3 godziny walki i w końcu jest :p włączyłem nagrywanie żeby Wam pokazać jak mnie bije ten Razor i chyba publika pomogła \o/ bo udało się. Tabula rasa teraz kosztuje 25tysi więc można się przygotować na walkę-- przedtem 105tysi.
  15. Sielislaw

    Aktualizacja 1.2

    Chciałbym spytać o Wasz sposób na Razora Hugsa, walka z nim to najtrudniejsze zadanie w grze. Wydaje mi się, że trochę za trudno jest mimo iz mam 20 lvl budowy ciała, wyspotrowanie i walki uliczne perki wszystkie odblokowane. Juz prawie dwie godziny męczę sie z draniem, co jest??? Mam...
Top Bottom